Blog

NAGRODA SWISS KRONO dla Pani Rektor!

W piątek 25 stycznia 2019 r. w siedzibie SWISS KRONO w Żarach, podczas uroczystości z okazji 25-lecia firmy, Pani Rektor WSB dr Anna Czekirda została wyróżniona NAGRODĄ DODATKOWĄ Kapituły plebiscytu Gazety Lubuskiej OSOBOWOŚĆ ROKU 2018!

Spośród ponad 200 nominowanych Kapituła wybrała CZŁOWIEKA ROKU KRONO 2018 oraz przyznała NAGRODĘ DODATKOWĄ za całokształt działalności dla naszej Pani Rektor!

Wieczorem w katedrze w Żarach odbył się uroczysty koncert noworoczny organizowany przez sponsora plebiscytu SWISS KRONO. Galę poprowadził Szymon Hołownia.

Nagrodę i statuetkę CZŁOWIEKA ROKU KRONO 2018 odebrał Łukasz Michałkiewicz, któremu serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia Kapituły! Podziwiamy osoby, które z pasją i wielkim oddaniem pracują na rzecz osób potrzebujących.

Nagrody Kapituły są niezależne od głosowania czytelników Gazety Lubuskiej w ramach plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018, który trwa nadal. Zachęcamy do głosowania na naszą Panią Rektor nominowaną w kategorii BIZNES: bit.ly/AnnaCzekirdaOsobowoscRoku2018
SMS-y o treści LOB.12 można wysyłać pod numer 72355

Zakończenie głosowania – 6 lutego 2019 r. A potem etap wojewódzki, do którego przejdą zwycięzcy poszczególnych kategorii w powiatach i miastach naszego województwa.

cof