Ułatwienia dostępu

Biuro Karier WSB

Biuro Karier WSB w Gorzowie Wlkp.

Udostępnij ten post

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. uruchomiła portal internetowy uczelnianego Biura Karier https://biurokarier.wsb.gorzow.pl/.

To bezpłatne narzędzie wspierające studentów i absolwentów na rynku pracy.

Wychodząc naprzeciw osobom ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami, Wyższa Szkoła Biznesu zrealizowała projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Jednym z efektów projektu jest poprawa dostępności do rynku pracy poprzez uruchomienie bezpłatnego portalu internetowego Biura Karier WSB www.biurokarier.wsb.gorzow.pl kierowanego do studentów i absolwentów studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych oraz innych osób poszukujących pracy.

Pracodawcy mają możliwość zarejestrowania swojej organizacji na stronie www.biurokarier.wsb.gorzow.pl i umieszczania ogłoszeń o pracy, stażach i praktykach zawodowych. Kandydaci z kolei mają możliwość przeglądania ofert, założenia własnego profilu i wysyłania poprzez serwis Biura Karier swoich aplikacji wraz z dodatkowymi dokumentami bezpośrednio do pracodawcy.

Zachęcamy studentów i absolwentów WSB do przeglądania ofert pracy, a pracodawców do poszukiwania pracowników poprzez uczelniane Biuro Karier www.biurokarier.wsb.gorzow.pl.

 


Serwis internetowy Biura Karier WSB został przygotowany w ramach projektu „WSB – Uczelnia dostępna i przyjazna”. Projekt był realizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim i Akademię Słońca w Poznaniu oraz finansowany ze środków Funduszy Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój.

Logo dofinansowanie z projektu

Udostępnij