Akcja Świąteczna Paczka 2021

Akcja Świąteczna Paczka 2021

Akt-Pomoc2021-WSBGorzow

Drodzy Studenci, Słuchacze i Pracownicy WSB!

Jak co roku Wyższa Szkoła Biznesu włącza się w akcję pomocy potrzebującym w okresie świąt Bożego Narodzenia. We współpracy z Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie przygotowujemy paczki z darami dla osób potrzebujących. Zwracamy się z gorącą prośbą do społeczności akademickiej naszej Uczelni o wsparcie tej wspaniałej akcji.

Pomóc można poprzez przekazanie darów rzeczowych lub wpłatę na specjalnie założony rachunek bankowy:

WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU
ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wielkopolski
16 1140 1443 0000 2481 0500 1004

W przypadku wsparcia rzeczowego prosimy o kontakt mailowy z Samorządem Studentów WSB (samorzad@wsb.gorzow.pl) w celu ustalenia szczegółów.

Poniższej krótka informacja o osobach, którym w tym roku pomagamy:

  • Pani Aleksandra (lat 60) i pan Marek (lat 62) – oboje niepełnosprawni, samotni. Główne potrzeby: żywność i artykuły higieniczne.
  • Pani Sylwia (lat 37) – samotna matka wychowująca troje dzieci: Wiktorię – lat 5, Macieja – 3 i pół roku, Aleksandrę – 6 miesięcy. Główne potrzeby: żywność, pościel w dużych rozmiarach (na 240 cm), środki czystości, artykuły do pielęgnacji dzieci, zabawki.

Akcja ze zbiórką darów oraz środków finansowych trwa do 19 grudnia 2021 r.

Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach staniemy na wysokości zadania i uda nam się wesprzeć potrzebujących. Liczymy na Waszą pomoc i otwarte serca. Wiemy, że – jak zawsze – możemy na Was liczyć.

SAMORZĄD STUDENCKI
Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp.