Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Targi Edukacyjne "Absolwent" Zielona Góra

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska podczas tegorocznych jubileuszowych X Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2012, które odbędą się 12-13 marca 2012r. w Zielonej Górze w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego.

więcej ...

Targi Edukacyjne "Absolwent"

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska podczas tegorocznych jubileuszowych X Targów Edukacyjnych ABSOLWENT 2012, które odbędą się 6-7 marca 2012r. w Gorzowie Wielkopolskim w hali AWF przy ul. Słowiańskiej.

więcej ...

Podsumowanie projektu "Partnerska Szkoła"

Zbliża się zakończenie projektu „Partnerska Szkoła”, skierowanego do uczniów wybranych szkół ponadgimnazjalnych Gorzowa Wielkopolskiego i ościennych miejscowości. W ramach projektu uczniowie mieli możliwość zapoznania się między innymi z charakterystyką oraz praktycznymi aspektami pracy w różnych zawodach, brali również udział w grze symulacyjnej z zakresu zarządzania.

Uroczystym podsumowaniem projektu będzie konferencja zaplanowana na 9 lutego 2012 roku o godzinie 9.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. Podczas konferencji uczniowie szkół biorących udział w projekcie zaprezentują wyniki badań ankietowych zrealizowanych pod okiem pracowników naukowych Wyższej Szkoły Biznesu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację wyników badań.

więcej ...

Walentynkowy Koncert Charytatywny

Wyższa Szkoła Biznesu i Szkoła Muzyczna YAMAHA zapraszają  7 lutego o godz. 17.00 do auli WSB przy ul. Myśliborskiej 30 na Walentynkowy Koncert Charytatywny. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na pomoc dla chorej Ani.

więcej ...

Różne oblicza wolontariatu - konferencja

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza organizacje korzystające z pomocy wolontariuszy oraz młodzież i dorosłych zainteresowanych działalnością w wolontariacie na konferencję pt. Różne oblicza wolontariatu, która odbędzie się dnia 8 grudnia 2011 o godz. 10.00 w auli WSB.

więcej ...

Konferencja podsumowująca projekt ABC Przedsiębiorczości

Finał konkursu ekologicznego 2011

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. już po raz dziewiąty organizuje konferencję dotyczącą ochrony przyrody w naszym regionie. Śladem poprzednich lat, z wielką przyjemnością zapraszamy nauczycieli oraz młodzież do udziału w konferencji „Odnawialne źródła energii - przyszłość nowoczesnej gospodarki”, która odbędzie się w dniu  23 listopada 2011 r. (środa) o godz. 10.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Finał konkursu w ramach projektu "ABC Przedsiebiorczości"

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. rozpoczęła 1 marca 2011r. realizację projektu "ABC Przedsiębiorczości".

więcej ...

Inauguracja 2011/2012

Jej Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., dr inż. Maja Kiba-Janiak oraz Senat WSB, mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników, współpracowników oraz studentów na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2011/2012, która odbędzie się dnia 1 października 2011 r.  o godz. 10:00 w auli Uczelni.

Znaleziono: 19 tekstów na stronach:

1 | 2 |

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki