Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Tydzień Mediacji w WSB

Zapraszamy na bezpłatne porady mediatorów w ramach Tygodznia Mediacji - 21 i 22 października.

więcej ...

DYPLOMATORIUM 2014

Dnia 12 lipca 2014 r. o godzinie 10:00 odbędzie się uroczyste rozdanie dyplomów studiow pierwszego stopnia oraz świadectw studiów podyplomowych. Na uroczystość zapraszamy Absolwentów wraz z osobami bliskimi, Studentów oraz Przyjaciół WSB.

Załączniki do artykułu:
Zaproszenie

DYPLOMATORIUM

Uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom odbedzie się dnia 13 lipca 2013r. o godz. 10:00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu.

Zapraszamy wszystkich absolwentów wraz z rodzinami oraz wszystkich przyjaciół WSB.

więcej ...

Konferencja Naukowa "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej"

Zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej", która odbędzie się dn. 6.06.2013 w godz. 10.00-15.30.

więcej ...

Światowy Dzień AIDS

Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. informuje, iż w dniu 1 grudnia przypada Światowy Dzień AIDS ustanowiony z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia. Zgromadzenie Ogólne ONZ, wyraziło swoją troskę w związku ze skalą pandemii, ogłaszając jego obchody w rezolucji z 1988 roku.

więcej ...

Uroczyste dyplomatorium

14 lipca o godzinie 10.00 w auli WSB odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów. 36 socjologów i 34 specjalistów zarządzania z rąk dziekanów odbierze swoje dyplomy. Na uroczystośc zapraszamy wszystkich absolwentów wraz z rodzinami.

Międzykulturowe Targi Pracy

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. w swojej siedzibie przy ul. Myśliborskiej 30 organizuje w dniu 22 czerwca 2012r. w godzinach 10.00 – 14.00 Międzykulturowe Targi Pracy.

więcej ...

Gra Miejska "Najciekawsze miejsca Gorzowa - wczoraj i dziś" - wtorek 5 czerwca

Wydział Nauk Ekonomicznych organizuje w dniu 5 czerwca grę miejską pod nazwą "Najciekawsze miejsca Gorzowa - wczoraj i dziś".

więcej ...

Konferencja Naukowa "Zarządzanie wiedzą a zarządzanie zasobami ludzkimi..." - 4 czerwca 2012

Wydział Nauk Ekonomicznych zaprasza na III Konferencję Naukową z zakresu zarządzania wiedzą, która odbędzie się  4 czerwca 2012 r. w siedzibie WSB.

więcej ...

Konferencja Naukowa "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej" - 31 maja 2012 r.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na II Konferencję pt. „Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej ”, która odbędzie się 31 maja 2012 w  Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Znaleziono: 19 tekstów na stronach:

1 | 2 |

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki