Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Jakość kształcenia Wiarygodna Szkoła

Certyfikat "Wiarygodna szkoła" po raz szósty

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp., jako jedyna uczelnia w województwie lubuskim, została uhonorowana już po raz szósty przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania znakiem „Wiarygodna Szkoła”. Wyższa Szkoła Biznesu będzie się nim posługiwać w nadchodzącym roku akademickim 2010/11.

Od 1994 r. Akademickie Centrum Informacyjne pomaga maturzystom podejmować świadome decyzje związane z kształceniem się. Konsekwencją wieloletniej współpracy ACI ze wszystkimi ośrodkami akademickimi w Polsce jest projekt "Wiarygodna Szkoła". Wyłonił on grupę uczelni gotowych poddać się wnikliwej i wieloaspektowej ocenie, dzięki której potwierdzone zostały ich wysokie standardy nauczania oraz komfort nauki.

Przedmiotem weryfikacji były podstawy prawne działalności niepaństwowych szkół wyższych, oferta i baza dydaktyczna, posiadane przez szkołę akredytacje (w szczególności nadawane przez Państwową Komisję Akredytacyjną), działalność naukowa i współpraca zagraniczna uczelni, perspektywy zawodowe absolwentów, a także formy aktywności pozaedukacyjnej. Uczelnia, która otrzymała Certyfikat "Wiarygodna Szkoła" to placówka godna zaufania. Podejmując naukę w takiej szkole można mieć pewność, że dba ona o wysoki poziom nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

Podejmując naukę w takiej uczelni maturzysta może mieć pewność, że wybrana przez niego placówka dba o wysoki standard nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

Więcej informacji na stronie ACI.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki