Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Oferta Szkoła językowa

Lingua Academia - szkoła językowa

Lingua Academia jest marką należącą do Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. i również tu ma swoją siedzibę. Szkoła językowa  rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2009 r. Oprócz świetnie wykwalifikowanej kadry uczącej, możemy pochwalić się komfortem nauczania, nowatorstwem oraz szeroką ofertą.

Słuchaczami Lingua Academia mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, pracownicy polskich firm i międzynarodowych korporacji. Kursy prowadzone są w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Walczaka 25 w Gorzowie Wlkp. W celu uzyskania szczegółowych informacji  na temat prowadzonych przez nas kursów zapraszamy do  zapoznania się z naszą ofertą.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych w salach dydaktycznych Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Walczaka 25. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Uczestnicy kursów mają możliwość korzystania z biblioteki językowej oraz bezpłatnego dostępu do Internetu. Na życzenie klienta kursy językowe mogą odbywać się w godzinach rannych, także poza siedzibą Lingua Academia.

Jesteśmy jedynym w województwie lubuskim licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC.

więcej ...

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki