Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Centrum Mediacji Współpraca uczelni z pracodawcami Staże dla absolwentów

Staże dla absolwentów

W okresie od sierpnia do października 2013 roku trwa III ostatnia edycja płatnych staży dla absolwentów naszej Uczelni. Nasi absolwenci podczas stażu zdobędą doświadczenie oraz nowe umiejętności niezbędne w doświadczeniu zawodowym. Po zakończeniu stażu absolwenci będą mieli możliwość zdobycia zatrudnienia w miejscu odbywania stażu.

Zakończyliśmy zapisy na 3 miesięczne płatne staże w ramach projektu "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją".

Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., wspólnie z Lubuską Organizacją Pracodawców, dała możliwość odbycia trzy miesięcznego płatnego stażu. Z prawo do udziału w płatnym stażu mają możliwość skorzystania wszyscy absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu.

więcej ...

Zakończenie II-giej edycji staży.

Zakończyliśmy już trzy miesięczne płatne staże dla absolwentów WSB.

Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc i zangażowanie. Liczymy na współpracę podczas organizowania w przyszłym roku kolejnej już trzeciej edycji płatnych staży.

więcej ...

Ruszyła II-ga edycja płatnych staży dla absolwentów WSB.

W miesiącu sierpniu ruszyła druga edycja płatnych staży realizowanych w ramach projektu "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją".  

więcej ...

Urlop opiekuna praktyk i staży od 23.07. 2012r. do 03.08.2012r.

Informuję, że od dnia 23.07.2012 do 03.08.2012r. będę przebywała na urlopie. W sprawach pilnych proszę kontaktować sie  z Panią Mariolą Wasiucionek (pok. 323), telefonicznie: tel. 095 733-66-63, lub meilowo: m.wasiucionek@wsb.gorzow.pl

 

Pozdrawiam:

Ewa Fedorowicz

Opiekun praktyk i staży

Lista absolwentów na płatne staże

W załączeniu podajemy listę tegorocznych absolwentów, którzy zostaną skierowani na 3 miesięczne płatne staże w ramach projektu Gospodarka przestrzenna - kierunek z wizją.

Wszystkim osobom gratulujemy.

Załączniki do artykułu:
lista stażystów 2012

Rekrutacja na II-gą edycję staży zakończona.

Zakończyliśmy rekrutację na II-gą edycję płatnych staży dla absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., realizowanych w ramach projektu "Gospodarka przestrzenna - kierunek z wizją"

więcej ...

Ruszyły zapisy na 3 miesięczne płatne staże

Trwają zapisy na 3 miesięczne płatne staże w ramach projektu "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją".   Z prawa do udziału w stażach moga korzystać wszyscy absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu. W pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego skierowani na staż będą studenci z najlepszymi wynikami w nauce zgodnie z § 13 ust. 4. Regulaminu Uczestnictwa w Projekcie. Średnia ocen wyliczana będzie z rozliczonych semestrów.

Wszystkich tegorocznych absolwentów serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udziela Opiekun praktyk i staży Ewa Fedorowicz, pokój 308, tel. 7336676

Godziny przyjęć:

pon.-wt. od 8:00-12:00

czw.- pt. od 8:00-12:00

Soboty do uzgodnienia.

 

Załączniki do artykułu:
wniosek o płatny staż

Płatne staże w ramach projektu "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją"

Najlepsi absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. wszystkich kierunków studiów, mogą wziąć udział w płatnych stażach organizowanych wspólnie z Lubuską Organizacją Pracodawców.
Rekrutacja na staż II edycji prowadzona będzie od 01 do 10 czerwca 2012 roku.
Szczegółowych informacji udziela opiekun praktyk i staży (Ewa Fedorowicz, pokój 308, tel. 95 7336676, mail e.fedorowicz@wsb.gorzow.pl).

Podsumowanie I edycji staży dla absolwentów WSB

Wyższa Szkoła Biznesu wraz z partnerem projektu Lubuską Organizacją Pracodawców w dniu 08.11.2011 r. zorganizaowała spotkanie podsumowujące I edycję staży 2010/2011, w której wzieło udział 10 absolwentów WSB. Mieliśmy zaszczyt gościć nie tylko stażystów ale również przedstawicieli pracodawców.

więcej ...

Staże dla absolwentów

W ramach realizacji projektu "Gospodarka przestrzenna - kierunek z wizją" absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., mogą skorzystać z udziału w płatnych stażach organizowanych wspólnie z Lubuską Organizacją Pracodawców. W latach 2011 – 2013 WSB zapewni swoim 30 absolwentom możliwość odbywania trzymiesięcznych, płatnych staży na terenie województwa lubuskiego.

Założeniem projektu są trzy edycje, rekrutacja do ich udziału będzie prowadzona:

     do 15 czerwca 2011 r. – I edycja,
     do 15 czerwca 2012 r. – II edycja,
     do 15 czerwca 2013 r. – III edycja.

Oprócz cennego doświadczenia stażysta otrzyma także stypendium stażowe za każdy odbyty miesiąc.

W roku 2011 Wyższa Szkoła Biznesu podpisała pierwsze porozumienia z firmami, które umożliwią  zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego w okresie od 1 sierpnia do 30 października. Są to m.in.:

  •   Ośrodek Interwencji Kryzysowej,
  •   Zachodnia Izba Przemysłowo – Handlowa,
  •   Vetoquinol  Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.,
  •   Se Bordnetze Polska Sp. z o.o.,
  •   Powiatowy Urząd Pracy,
  •   BriVictory Display Technology (Poland) Sp. z o.o.,
  •   Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych – Międzyrzecz,
  •   ICT Poland Sp. z o.o. – Kostrzyn nad Odrą,
  •   Molex Sp z o.o. – Sulęcin.


Szczegółowe informację na temat staży można uzyskać u opiekuna praktyk i staży: p. Ewy Fedorowicz –  III piętro, pokój 308, tel. 95 733 66 76, e-mail: e.fedorowicz@wsb.gorzow.pl

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki