Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Oferta Studia I stopnia Kierunek studiów

Kierunek studiów

Kierunek studiów - Zarządzanie

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. prowadzi 3-letnie studia pierwszego stopnia (licencjackie) na kierunku Zarządzanie o profilu praktycznym.

Zarządzanie to kierunek studiów przygotowujący do podjęcia pracy w wielu branżach gospodarki (nie tylko w Polsce, ale i zagranicą).

Realizując program nauczania, WSB umożliwia zapoznanie się z nowoczesną wiedzą i nabycie umiejętności m.in. z zakresu zagadnień: ekonomicznych, prawniczych, socjologicznych. Szczegółowym analizom poddawane są problemy związane z funkcjonowaniem i zarządzaniem nowoczesną organizacją gospodarczą, jej zasobami kadrowymi i finansowymi, rozwiązaniami logistycznymi oraz wdrażaniem projektów biznesowych. Uczelnia kładzie nacisk na kreatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność negocjacji oraz pracy z klientem. 

Absolwenci znajdują zatrudnienie wszędzie tam, gdzie potrzeba wszechstronnie wykształconych, otwartych na częste zmiany pracowników. Pracują w różnych pionach administracyjnych (finanse, marketing, logistyka i zaopatrzenie, organizacja, kadry, zarząd). Studia przygotowują także do podjęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

Zarządzanie to kierunek uniwersalny. W każdej organizacji istnieje potrzeba zatrudniania pracowników z wykształceniem z obszaru zarządzania.

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą specjalności na kierunku Zarządzanie.

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki