Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Galeria

Zmiana siedziby WSB - od marca 2015 r.

Od marca 2015 r. siedziba WSB w Gorzowie Wlkp. mieści się przy ul. Walczaka 25 naprzeciwko wieżowca Stilonu.

więcej ...

Inauguracja roku akademickiego 2014/2015

W sobotę 4.10.2014 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015.

więcej ...

Dyplomatorium 2014

W sobotę 12 lipca 2014 r. w WSB odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów.

Dyplomy i świadectwa odebrali Absolwenci studiów I-go stopnia oraz studiów podyplomowych.

więcej ...

Dyplomatorium 2013

W sobotę 13 lipca 2013 r. odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. Na trzech kierunkach: Zarządzanie, Socjologia i Gospodarka Przestrzenna tytuł licencjata uzyskało
140 absolwentów. 

więcej ...

Konferencja "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej"

2 czerwca 2011 r.  w Wyższej szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja "Lokalne i regionalne problemy gospodarki przestrzennej". W konferencji udział wzięli pracownicy naukowi polskich uczelni oraz przedstawiciele lokalnych firm i instytucji.

więcej ...

Dyplomatorium 2011

15 lipca 2011r. w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

więcej ...

II Konferencja Naukowa "Zarządzanie wiedzą. Skuteczne metody i rozwiązania aplikacyjne"

31 maja 2011 r. odbyła się II Konferencja Naukowa "Zarządzanie wiedzą. Skuteczne metody i rozwiązania aplikacyjne". Konferencja skierowana była do osób, które interesują się rozwojem i wdrażaniem metod zarządzania wiedzą w organizacjach. W konferencji udział wzięli pracownicy naukowi wyższych uczelni ekonomicznych i menedżerskich oraz przedstawiciele firm, w tym p. Szymon Łuszczewski - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich Faurecia Gorzów Sp. z o.o.

więcej ...

Konferencja "Logistyka miejska w oczach mieszkańców"

3 czerwca 2011 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja "Logistyka miejska w oczach mieszkańców".Konferencja była adresowana do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz studetnów. Udział w konferencji wzięli uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp., Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej

24 maja 2011r. w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyło się seminarium nt. polskiej Prezydencji w Radzie unii Europejskiej. Inicjatywa została objęta patronatem przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty.

więcej ...

Dyplomatorium 2010

Dnia 12.07.2010 r.w Wyższej Szkole Biznesu  w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

więcej ...

Zdjęcie Maturzyści 2010

Dnia 27.04.2010 r. na Bulwarze Nadwarciańskim odbyło się przedsięwzięcie ph. "Maturzyści 2010" organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Wydział Rozwoju i Promocji Miasta. Akcja odbyła się już po raz drugi w naszym mieście.

więcej ...

Maluchy i studenci na Święta

Dnia 4 grudia 2009 r. w Wyższej Szkole Biznesu odbyła się akcja mikołajkowa „Mikołajkowe święto przedszkolaka i studenta” organizowana przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny działającą przy WSB oraz Akademię Wychowania Fizycznego – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Kropla życia

W daniach 22-26 listopada 2009 r. obchodziliśmy w Polsce Dni Honorowego Krwiodawstwa, w związku z tym Wyższa Szkoła Biznesu oraz Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy WSB, włączyły się w największą Ogólnopolską Kampanię na rzecz Honorowego Krwiodawstwa „Krewniacy”, pod hasłem „Kropla życia”.

więcej ...

Konferencja Przedsiębiorczy Gorzów

Konferencja podsumowująca projekt „Przedsiębiorczy Gorzów. Rozwiązania dla rynku pracy i szkolnictwa” odbyła się w auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej w piątek, 13 listopada.

więcej ...

Gorzowski Mistrz Ortografii wyłoniony !

Z inicjatywy Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, przy współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim  9 października 2009 o godz. 11.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Ortograficznego.

więcej ...

Inauguracja roku akademickiego 2009/2010

Zdjęcia z uroczystej inauguracji roku akademickiego 2009/2010, która odbyła się  dnia 25 września 2009 r. o godzinie 14:00 w auli uczelni.

więcej ...

Konferencja ekologiczna

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. już po raz ósmy zorganizowała konferencję dotyczącą ochrony przyrody w naszym regionie „Obszary NATURA  2000 bogactwem regionu”. Konferencja odbyła się w dniu  1 października 2009 r.  w auli Wyższej Szkoły Biznesu  w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Dyplomatorium 2009

Dnia 17.07.2009 r. podczas uroczystego dyplomatorium pożegnaliśmy 165 absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu. Dyplomy ukończenia studiów I-go stopnia wręczone zostały z rąk Pani Anny Sobczak, Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Pani Anny Czekirdy, Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych. Wśród nich znalazło się 30 osób wyróżnionych za  bardzo dobre wyniki w nauce.
Przez trzy lata absolwenci zdobywali w WSB wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Mieli okazję brać udział w licznych przedsięwzięciach uczelni, aktywnie uczestniczącej w życiu miasta, a także nawiązywać cenne przyjaźnie.
 

więcej ...

Gra "Miasto przyszłości"

W dniach 17-18 czerwca 2009 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. mieszkańcy Gorzowa Wlkp., przedstawiciele Urzędu Miasta, eksperci, plastycy wzięli udział w innowacyjnej grze strategicznej „Future City Game” („Gra Miasto Przyszłości”).

Więcej informacji w artykule.

więcej ...

Konferencja - Praca bez barier

Dnia 20.05.2009 r. (środa) o godz. 11.00 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., przy ulicy Myśliborskiej 30,  odbyła się konferencja „Praca bez barier na przykładzie projektu: wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy”,  zorganizowana przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp. i Centrum „Integracja” w Zielonej Górze działające przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji. Celem konferencji było zaprezentowanie lubuskim przedsiębiorcom, instytucjom oraz osobom niepełnosprawnym ruchowo, działań na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością, możliwości aktywizacji zawodowej i pośrednictwa pracy oraz działań mających na celu wspieranie zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do galerii.

więcej ...

Kadra WSB na "zawodach sportowych" - Juve 2009

Kadra Wyższej Szkoły Biznesu brała udział w "zawodach sportowych" w ramach obchodów Juwenaliów 2009. Zawody odbyły się 12 maja w hali sportowej AWF.

więcej ...

Wykład prof. Bogusława Liberadzkiego

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. gościła prof. Bogusława Liberadzkiego z wykładem otwartym na temat „Pozyskiwania funduszy europejskich. Bilans 5-lecia członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.
Spotkanie odbyło się 18 maja 2009 roku w Auli Wyższej Szkoły Biznesu. Zapraszamy do galerii.

więcej ...

IV Lubuska Konferencja nt. „Kobieta zdrowa i piękna”

Dnia 9 marca 2009r. w Wyższej Szkole Biznesu odbyła się IV Lubuska Konferencja, która w tym roku nosiła tytuł „Kobieta zdrowa i piękna”. Organizatorem całego przedsięwzięcia była Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp., Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy WSB oraz Tygodnik „Ziemia Gorzowska”, zaś patronat honorowy nad spotkaniem tradycyjnie objęła Pani Poseł na Sejm RP Elżbieta Rafalska.

więcej ...

Młodzi dyskutowali o holokauście

Fotografie z debaty otwartej „Pamiętamy, rozmawiamy, działamy…Holocaust w świadomości młodzieży”, która odbyła się 27 stycznia 2009r. w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Konferencja "Anglistyka od A do Z"

Konferencja „Anglistka od A do Z”, która odbyła się 16 stycznia w auli Wyższej szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp. Organizatorem przedsięwzięcia była Wyższa Szkoła Biznesu, zaś partnerem lokalnym Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi. Konferencja skierowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, językowych oraz wszystkich osób zainteresowanych nauką języka angielskiego.

więcej ...

Kropla Życia

Wyższa Szkoła Biznesu, Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp. oraz Fundacja Akademicki Salon Kulturalny  zorganizowała w ramach Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz Honorowego Krwiodawstwa „Krewniacy”, akcję pod hasłem „Kropla życia”. Celem akcji była zbiórka krwi dla polskich szpitali oraz promowanie idei Honorowego Krwiodawstwa.

więcej ...

Gorzowski mistrz ortografii wybrany

Dania 10 października 2008r. w Wyższej Szkole Biznesu odbył się Ogólnopolski Turniej Ortograficzny pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.
Turniej był częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod tytułem „Turniej Ortograficzny z Wyższą szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi”.

więcej ...

Gorzowskie osobowości PATIO TV wybrane

Dnia 20 września 2008r. w Centrum Handlowym Galeria Askana odbył się Casting do Telewizji pod hasłem „Młodzieżowa osobowość telewizyjna Patio TV”.

Casting był częścią ogólnopolskiego przeglądu młodych talentów organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi oraz Telewizję Fabryki Mediów.

więcej ...

Dyplomatorium 2008

Dzień 18 lipca 2008 r. był szczęśliwym dniem dla 182 tegorocznych absolwentów, którzy mogli odebrać swoje dyplomy.

więcej ...

Autonomie i wspólnoty nowej Europy w świetle działań marketingu terytorialnego

20 maja 2008r. w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja pt. : „Autonomie i wspólnoty nowej Europy w świetle działań marketingu terytorialnego na pograniczu polsko-niemieckim”.

więcej ...

Na wspólnej drodze do rozwoju infrastruktury transportowej

18 kwietnia 2008 r. w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja pt. „Na wspólnej drodze do rozwoju infrastruktury transportowej”.

więcej ...

Geneza Państwa Polskiego - wykład otwarty prof. dra hab. Henryka Samsonowicza

W dniu 23 listopada 2007, na zaproszenie Polskiego Towarzystwa Historycznego - Oddział w Gorzowie Wlkp. oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., gościł z wykładem otwartym prof. dr hab. Henryk Samsonowicz. Tytuł wykładu: „Geneza państwa polskiego”. Wykład skierowany był do wszystkich miłośników historii Polski.
Zapraszamy do galerii zdjęć z wykładu na naszej stronie.

więcej ...

Dyplomatorium 2007

Dnia 13 lipca, piątek dla wielu studentów okazał się być szczęśliwym dniem - mimo daty 13 piątek. Tegoroczni absolwenci odebrali swoje dyplomy.

więcej ...

Międzynarodowa konferencja na temat bezpieczeństwa atomowego w Europie

21 kwietnia Wyższa Szkoła Biznesu zorganizowała międzynarodową konferencje pod hasłem: „Wokół Czarnobyla. Wczoraj. Dziś. Jutro.”, podczas spotkania dyskutowano problemy bezpieczeństwa atomowego w Europie. Wśród gości byli delegaci UNDP ONZ z Ukrainy- dr Pavlo Zamostian, Mieczysław Łapanowski, konsul generalny Białorusi w Polsce dr Rusłan Jesin, a także przedstawiciele z Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Konferencja dofinansowana była ze środków unijnych.

więcej ...

Debata "Czy jesteśmy europejscy?"

9 V w Dniu Święta Unii Europejskiej, Wyższa Szkoła Biznesu stworzyła kolejną platformę do wymiany poglądów, jaką była debata pod hasłem „Czy jesteśmy europejscy?”. Debata była okazją do zaprezentowania najnowszych zmian w europejskich programach edukacyjnych, wymiany poglądów na temat wymian międzynarodowych oraz znajomości języków obcych wśród młodzieży krajów europejskich.

więcej ...

Promocja książki Radka Sikorskiego

15 maja gościliśmy w Wyższej Szkole Biznesu Pana Radka Sikorskiego. Podczas spotkania autorskiego rozmawiano na temat książki Pana Sikorskiego pod tyt.. „Prochy świętych – podróż do Heratu” będąca dziennikarskim zapisem przeżyć autora z pobytu w Afganistanie podczas wojny w latach 80-tych. Była to uczta dla miłośników dziennikarstwa, historii najnowszej oraz literatury.

więcej ...

Wizyta zastępcy prezesa NBP w WSB

20 kwietnia 2007 w Gorzowie obyła sie oficjalna prezentacja monety o nominale dwa złote z wizerunkiem miasta Gorzowa. Moneta została wybita z okazji 750 lecia miasta Gorzowa. Moneta dołączyła do kolekcji monet dwuzłotowych z cyklu Historyczne Miasta w Polsce.

więcej ...

Targi edukacyjne 2007

13 marca 2007 w Gorzowie oraz 22 marca 2007 w Zielonej Górze obyły sie targi edukacyjne połączone z targami pracy. Kilka fotek z naszej obecności.

więcej ...

Aktywizacja zawodowa kobiet

01 grudnia 2006 odbyła się I Lubuska Konferencja "Aktywizacja zawodowa kobiet" pod patronatem Elżbiety Rafalskiej, - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Senatora RP. Organizatorami konferencji była Agencja Zatrudnienia Ziemia Gorzowska Sp. z o.o. oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Inauguracja roku akademickiego 2007/2008

29 września 2006 miała miejsce uroczysta, 10, jubileuszowa inauguracja roku akademickiego 2007/2008. Inauguracja połączona była z poświęceniem sztandaru. Został on poświęcony przez Ekscelencję ks. Biskupa dr Adama Dyczkowskiego podczas uroczystej mszy w gorzowskiej katedrze. Sztandar WSB symbolizuje godność uczelni oraz wartość nauki w życiu człowieka. "Sed vitae discimus" - "Dla życia się uczymy" - to sentencja, która przyświeca codziennej działalności uczelni. Sztandar został wykonany przez Pracownię Haftu Artystycznego Pani Małgorzaty Grzelak w Poznaniu.

więcej ...

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki