Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Projekty Europejskie Eko-zarządzanie

Zbliża sie koniec projektu badawczego

Zbliża się zakończenie projektu badawczego pt.: „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko-zarządzania w województwie lubuskim”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp., w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

więcej ...

WSB zrealizuje badania naukowe

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na realizację projektu badawczego pt. „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko – zarządzania w województwie lubuskim”, w ramach Konkursu „Fundusze europejskie na poziomie NSS” – III edycja, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

więcej ...

Najnowszy raport WSB

Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu opracowanie zawierające wyniki badań przeprowadzonych w ramach projektu pt.: „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko-zarządzania w województwie lubuskim”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp., w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Prezentowane Państwu opracowanie zawiera materiał badawczy z przeprowadzonych we wrześniu 2010 roku, badań oraz rekomendacje dotyczące możliwości wdrażania działań przyjaznych środowisku w małych i średnich przedsiębiorstwach w województwie lubuskim.


Eko-zarządzanie raport

 

Konferencja podsumowująca projekt Eko-zarządzanie

10 listopada 2010r. w Auli Wyższej Szkoły Biznesu odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko-zarządzania w województwie lubuskim”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

więcej ...

Informacje o projekcie: Badanie świadomości i potrzeb informacyjno-edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko-zarządzania w województwie lubuskim

Systemy zarządzania środowiskowego, w swojej sformalizowanej formie, funkcjonują na świecie już od kilkunastu lat. Zgodnie z Traktatem Unii Europejskiej wszystkie państwa członkowskie są zobowiązane do prowadzenia odpowiedniej polityki ochrony środowiska dla realizacji celów i zadań zrównoważonego rozwoju. W związku z tym, polskie przedsiębiorstwa stoją przed koniecznością przystosowania swojej działalności do unijnych wymogów dbałości o środowisko poprzez stosowanie rozwiązań w obszarze eko-zarządzania.

więcej ...

Coraz bliżej podsumowania badań w obszarze eko-zarządzania

Właśnie zakończyły się badania terenowe w ramach projektu pt.: „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko–zarządzania w województwie lubuskim”.

więcej ...

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki