Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Centrum Mediacji Przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy Doradztwo zawodowe

Spotkania z doradcą zawodowym

W miesiącu lipcu 2013 roku zakończyły się spotkania grupowe oraz indywidualne z doradcą zawodowym. Łącznie od początku realizacji projektu przeprowadzono 480 godzin doradztwa zawodowego oraz opracowano 90 Indywidualnych Planów Działania. 

III edycja indywidualnych spotkań i warsztatów grupowych z Doradcą Zawodowym.

Od stycznia 2013 roku ruszyła kolejna - III edycja indywidualnych spotkań i warsztatów grupowych z Doradcą  Zawodowym – Karoliną Zabilską.

więcej ...

Trwają warsztaty z Doradcą Zawodowym

W ramach projektu „Gospodarka Przestrzenna - Kierunek z Wizją” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki odbywają się warsztaty ułatwiające „wejście” na rynek pracy.

więcej ...

Konkurs - Doradztwo Zawodowe

Ogłoszenie o konkursie na doradztwo zawodowe

Załączniki do artykułu:
Konkurs - Doradztwo Zawodowe

Warsztaty z doradcą zawodowym

Dzięki realizacji projektu unijnego "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją", w grudniu 2011 Biuro Karier dla studentów I stopnia organizuje bezpłatne czterogodzinne warsztaty z doradcą zawodowym, których celem jest wstęp do indywidualnych spotkań (IPD).

więcej ...

Doradztwo zawodowe

Dzięki realizacji projektu unijnego „Gospodarka Przestrzenna” – kierunek z wizją, 90 studentów latach 2011-2013 będzie mogło skorzystać z warsztatów i indywidualnych spotkań z doradca zawodowym. Celem Indywidualnego Planu Działania jest wybór najlepszej możliwej dla uczestnika ścieżki dalszej kariery zawodowej, dostosowany do osobistej sytuacji uczestnika i lokalnego rynku pracy.  

Projekt przewiduje III edycje, pierwszą mamy już za sobą. W warsztatach uczestniczyło 24 studentów, natomiast z możliwości wypracowania z doradca zawodowym Indywidualnego Planu Działania skorzystało 29 osób.

Planowany jest kolejny warsztat przewidziany na miesiąc grudzień bieżącego roku. Szczególnie zachęcamy do udziału studentów III roku zarządzania i socjologii z uwagi na to, że właśnie oni będą w najbliższym czasie wkraczać na rynek pracy.Poniżej znajduje się formularz zgłoszenia  na warsztaty, który należy złożyć w:

Biurze Karier

III piętro, pokój 323,
tel.  95 733 66 63,
e-mail: biurokarier@wsb.gorzow.pl

 

Załączniki do artykułu:
Formulasz zgłoszenia na warsztaty

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki