Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Fundacja CIA Aktualności

Relacja ze spotkania GBS Bank Nepal Expeditions

Dnia 23.02.2009 w Wyższej Szkole Biznesu odbyło się pełne czaru i uroku spotkanie z uczestnikiem wyprawy GBS Bank Nepal Expedition, które zorganizowane zostało przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny, działającą przy WSB.
 

więcej ...

Spotkanie z uczestnikami GBS Bank Nepal Expedition

GBS Bank oraz Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działający przy Wyższej Szkole Biznesu mają zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na pełne czaru i uroku spotkanie z uczestnikami GBS Bank Nepal Expedition. Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2009r. o godz. 19.30 w budynku Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Akcja Mikołajkowa Święto Przedszkolaka i Studenta

W dniu 8 grudnia 2008r. (w godz. 10.00-12.00) w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się akcja mikołajkowa „Święta przedszkolaka i studenta” organizowana przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Kropla Życia

Wyższa Szkoła Biznesu, Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp. oraz Fundacja Akademicki Salon Kulturalny  organizują w ramach Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz Honorowego Krwiodawstwa „Krewniacy”, akcję pod hasłem „Kropla życia”. Celem akcji będzie zbiórka krwi dla polskich szpitali oraz promowanie idei Honorowego Krwiodawstwa.

 

więcej ...

Znaleziono: 14 tekstów na stronach:

1 | 2 |

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki