Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Fundacja CIA Aktualności

Zmiana członków Zarządu i Rady Fundacji

Dnia 17.06.2010 r. powołany został nowy Zarząd oraz Rada Fundacji. Na wniosek Zarządu uległa również zmiana nazwy Fundacji ASK na Centrum Inicjatyw Akademickich.

więcej ...

Konferencja "Mama może wszystko"

Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich zaprasza na konferencję "Mama może wszystko", która odbędzie się 17.06. 2010 r. w Centrum Zabaw GOFIK w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

II edycja warsztatów "Aktywna mama"

Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz działająca w jej ramach nieformalna organizacja Lubuska Strefa Kobiet są organizatorami II edycji bezpłatnych warsztatów „Aktywna mama”.

więcej ...

Maluchy i studenci na Święta

Dnia 4 grudia 2009 r. w Wyższej Szkole Biznesu odbyła się akcja mikołajkowa „Mikołajkowe święto przedszkolaka i studenta” organizowana przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny działającą przy WSB oraz Akademię Wychowania Fizycznego – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Mikołajkowe święto przedszkolaków i studentów

W dniu 4 grudnia 2009 r. (w godz. 10.00-12.00) w Wyższej Szkole Biznesu odbędzie się akcja mikołajkowa „Mikołajkowe święto przedszkolaka i studenta” organizowana przez Fundację Akademicki Salon Kulturalny działającą przy WSB oraz Akademię Wychowania Fizycznego – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

więcej ...

Oddaj krew - podziel się życiem

W daniach 22-26 listopada 2009 r. obchodzimy w Polsce Dni Honorowego Krwiodawstwa, w związku z tym Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy WSB, pragną włączyć się w największą Ogólnopolską Kampanię na rzecz Honorowego Krwiodawstwa „Krewniacy”, pod hasłem „Kropla życia”, której celem jest zbiórka krwi dla polskich szpitali, a także promowanie idei Honorowego Krwiodawstwa.  Zbiórka krwi w Wyższej Szkole Biznesu dobędzie się już po raz drugi!

więcej ...

"Aktywna mama" wyróżniona

Warsztaty „Aktywna mama” organizowane przez Lubuską Strefę Kobiet działającą w ramach Fundacji Akademicki Salon Kulturalny zostały wyróżnione w konkursie „Liga Inicjatyw Obywatelskich 2009”.

więcej ...

Relacja z warsztatów "Aktywna mama"

Od 7 października 2009 r. co środę w Wyższej Szkole Biznesu odbywają się bezpłatne warsztaty „Aktywna mama” organizowane przez Lubuską Strefę Kobiet działającą w ramach Fundacji Akademicki Salon Kulturalny mieszczącej się przy WSB. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród mam, jak również wśród maluchów, które również aktywnie uczestniczą w zajęciach. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z warsztatów.

więcej ...

Aktywna mama

Lubuska Strefa Kobiet działająca w ramach fundacji Akademicki Salon Kulturalny jest organizatorem warsztatów "Aktywna mama".

więcej ...

Lubuska Strefa Kobiet

Fundacja Akademicki Salon Kulturalny działająca przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. powołała w swoje struktury nieformalną organizację jaką jest Lubuska Strefa Kobiet. 

więcej ...

Znaleziono: 14 tekstów na stronach:

1 | 2 |

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki