Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

LEGENDARNY BRYTYJSKI PRZEDSIĘBIORCA ZNÓW W POLSCE

Graham Webb, słynny przedsiębiorca i trener motywacji z Wielkiej Brytanii, odwiedzi w maju Polskę z cyklem wykładów o przedsiębiorczości. Autorska prelekcja w języku angielskim odbędzie się także w Warszawie. British Council, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Youth Business Poland oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie wraz z partnerami będą gospodarzami spotkań Grahama Webba ze studentami i młodymi przedsiębiorcami. Wykłady It CAN be done! w języku angielskim odbędą się kolejno:


W Warszawie 23 maja 2011, godz. 17:15-18:45, Szkoła Główna Handlowa (Al. Niepodległości 162), Budynek Główny, Aula 3

W Gdańsku 24 maja 2011, godz. 11:00-12:30, Ateneum Szkoła Wyższa (Wały Piastowskie 1), Aud. Maximum

W Łodzi 26 maja 2011, godz. 11:30-13:00, Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny (ul. P.O.W. 3/5), Aula D208

Graham Webb, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową (uporał się z ciężką chorobą), stworzył międzynarodową sieć salonów fryzjerskich, które odsprzedał gigantowi korporacyjnemu za dziesiątki milionów dolarów.
Obecnie jest ambasadorem przedsiębiorczości i podróżuje po świecie dzieląc się z młodymi adeptami biznesu wiedzą i bogatym doświadczeniem – jego prezentacja zawiera mnóstwo praktycznych porad dla młodych ludzi, którzy zamierzają założyć własną firmę.

Graham Webb łączy w sobie konkretne podejście do biznesu z wyjątkową umiejętnością pracy w zespole i niezwykle miłą osobowością. Cechy te są wynikiem trudności, jakie musiał pokonać w młodości. Swoje doświadczenia Graham Webb opisał w książce Out of the Bottle, którą po wykładzie będzie można kupić u autora.

Więcej informacji na temat Grahama i jego działalności można znaleźć na stronie internetowej www.grahamwebb.co.uk

Ostatni raz Graham Webb odwiedził Polskę w październiku ubiegłego roku z gościnnym wykładem, który miał miejsce w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej i cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Organizatorami wykładów Grahama Webba w Polsce są: British Council, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Youth Business Poland oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie.

Partnerem lokalnym jest Szkoła Główna Handlowa

Więcej informacji:  http://www.britishcouncil.org/pl/poland.htm

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki