Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Życie studenckie w Gorzowie - I Gorzowskie Forum Studenckie

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu zapraszają do uczestnictwa w I Gorzowskim Forum Studenckim, które poświęcone będzie życiu studenckiemu w Gorzowie Wlkp. Forum ma celu zaprezentowanie wszystkich gorzowskich uczelni w kontekście możliwości i warunków, jakie Gorzów Wlkp. oferuje studentom.

Spotkanie to będzie także platformą dla dyskusji o możliwościach i motywacjach studentów angażowania się w organizację i rozwój interesujących ich dziedzin życia, np. kultury czy rozrywki. Forum skierowane jest do całej społeczności studenckiej Gorzowa Wlkp., młodzieży wybierającej się na studia, przedstawicieli władz samorządowych oraz do wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego miasta i regionu. Forum jest pierwszą tego typu inicjatywą studencką . Pomysłodawcy i organizatorzy – studenci WSB - wyrażają nadzieję, że stanie się ono cykliczną imprezą kreującą zmiany na lepsze.

Forum odbędzie się 16.01.2008 (środa) w godz. 12.30 – 14.00 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki