Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Zostań prezenterem lub regionalnym korespondentem ogólnopolskiej telewizji!

Masz od 15 do 35 lat?

Posiadasz oryginalny talent, chcesz zrobić karierę w TV?
Zgłoś się na Casting na "Młodzieżową osobowość telewizyjną Patio TV" i zostań prezenterem lub regionalnym korespondentem ogólnopolskiej telewizji!!!
Jeśli pomyślnie przejdziesz eliminacje, damy Ci szansę zaprezentowania swoich umiejętności w wielkim finale na żywo przed profesjonalnym jury!

Casting odbędzie się 20 września 2008r. (godz. 10.00) w Centrum Handlowym Galeria Askana.
Czekamy na młodych, zdolnych i odważnych, którzy nie boją się kamery i... sławy. To może być każdy z Was! Jeśli więc czujesz, że posiadasz talent i osobowość, którą trzeba pokazać, zgłoś się na casting do wybranego miasta.

Każdy z uczestników będzie musiał zaprezentować swoje umiejętności przed kamerą i przed jury, które oceni występ i predyspozycje kandydata do pracy w telewizji. Castingi przeprowadzone zostaną od 14 czerwca do 20 września w 13 miastach w Polsce (Lublinie, Koninie, Bydgoszczy, Bytomiu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim – 20 września, Stargardzie Szczecińskim, Głogowie, Wodzisławiu Śląskim oraz Koszalinie).

PRZYGOTUJ 30 SEKUNDOWĄ PREZENTACJĘ SWOJEJ OSOBY I SWOICH UMIEJĘTNOŚCI !!!

Casting jest częścią ogólnopolskiego przeglądu młodych talentów organizowanego przez Wyższą Szkołę Homanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi oraz Telewizję Fabryki Mediów. Partnerem lokalnym przedsięwzięcia jest Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp.
Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie zdolnych i utalentowanych ludzi, których pasją jest pisanie scenariuszy, tworzenie audycji telewizyjnych i praca w mediach. Od czerwca do września w 13 miastach Polski – Lublinie, Koninie, Bydgoszczy, Bytomiu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim (20 września), Stargardzie Szczecińskim, Głogowie, Wodzisławiu Śląskim oraz Koszalinie odbędą się castingi, podczas których zostaną wybrani finaliści przeglądu. Trzynaście najlepszych osób zmierzy się podczas wielkiego finału w Łodzi i stanie przed szansą zdobycia pracy prezentera w ogólnopolskiej telewizji Patio TV – nowym kanale telewizyjnym skierowanym do młodego odbiorcy.

Efektem przeglądu pt. „Młodzieżowa osobowość telewizyjna Patio TV” będzie program, który zostanie wyemitowany na antenie Patio TV. Przez 8 tygodni od początku października 2008r. w każdą niedzielę będzie można obejrzeć relacje z kolejnych przeglądów konkursowych,  a 6 grudnia 2008r. finał programu.

Więcej informacji o castingu na stronie www.osobowosctv.pl.

Patroni medialni:

              

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki