Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Zdjęcie - Maturzyści 2009

Kilkuset gorzowskich maturzystów zostało uwiecznionych na wspólnym zdjęciu 23 kwietnia 2009 na Bulwarze Nadwarciańskim. Była to pierwsza tego rodzaju inicjatywa w Gorzowie Wlkp.

Projekt zakładał zebranie uczniów przystępujących w 2009 roku do matury i zrobienie im wspólnego zdjęcia na Bulwarze Nadwarciańskim (na wysokości budynku Lok-u). Udział w naszej inicjatywie wzięli uczniowie z LO nr 2 w Gorzowie Wlkp., LO nr 3 w Gorzowie Wlkp., LO nr4 w Gorzowie Wlkp., Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Gorzowie Wlkp., Zespołu Szkół Gastronomicznych, Zespołu Szkół Sportowych, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Mechanicznych i Zespołu Szkół Elektrycznych.

Pamiątkowe zdjęcie zostanie opublikowane w Ziemi Gorzowskiej w dniu 30 kwietnia 2009r. Każdy maturzysta otrzyma ponadto fotografię drogą elektroniczną.

Mamy nadzieję, że akcja Maturzyści 2009 stanie się cyklicznym, lokalnym wydarzeniem cieszącym się dużym zainteresowaniem i wzbudzającym pozytywne emocje wśród młodych mieszkańców miasta.

Organizatorzy:

     

Ptronat honotowy:

Patronat medialny:

         


 

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki