Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Zdjęcie Maturzyści 2010

Dnia 27.04.2010 r. na Bulwarze Nadwarciańskim odbyło się przedsięwzięcie pt. "Maturzyści 2010" organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Wydział Rozwoju i Promocji Miasta. Akcja odbyła się już po raz drugi w naszym mieście.

We wspólnym zdjęciu  uczestniczyło 13 Szkół Ponadgimnazjalnych z Gorzowa Wlkp. - LO nr 1, LO nr 2, LO nr 3, LO nr 4, LO nr 5, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Sportowych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Mechanicznych oraz Katolickie Liceum Św. Tomasza z Akwinu, łącznie ok. 250 maturzystów. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Kliknięcie w zdjęcie otworzy stronę z podglądem.  


 Plik ze zdjęciem w formacie TIF do pobrania.

Plik spakowany do formatu ZIP.
UWAGA DUŻY ROZMIAR PLIKU

Maturzyści 2010
            Format: dokument ZIP, wielkość: 67,3MB


Oprócz pamiątkowego zdjęcia maturzyści wzięli także udział w kryminalnej grze miejskiej, zorganizowanej przez Wydział Rozwoju i Promocji Miasta, która miała się odbyć w czasie I Gorzowskich Spotkań z Książką, odwołanych z powodu żałoby narodowej. Gra, łącząca elementy podchodów, gier komputerowych i happeningów, rozgrywała się na dużej planszy, którą stało się miasto. Uczestnicy zostali detektywami, którzy mieli za zadanie rozwikłać zagadkę morderstwa sprzed lat. Odpowiedzi na pytania: kto? gdzie? kiedy? dlaczego? wskazywały kolejne miejsca, zabytki i pomniki. O zwycięstwie decydowała kolejność dotarcia do mety, punktacja za pytania bonusowe oraz poprawnie wypełnione akta. Najlepszą klasą okazała się klasa kelnerska z Zespołu Szkół Gastronomicznych, która otrzymała bon na wyjście na kręgle, ufundowany przez GBS Barlinek oraz grę kryminalną Cluedo, której fundatorem była firma Drewmex. IV LO oraz Liceum Katolickie za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca otrzymały upominki od organizatorów.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki