Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Uczelnia Projekty Europejskie Eko-zarządzanie

Zbliża sie koniec projektu badawczego

Zbliża się zakończenie projektu badawczego pt.: „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno – edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze eko-zarządzania w województwie lubuskim”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp., w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Zwieńczeniem projektu będzie monografia naukowa prezentująca m.in. wyniki, zrealizowanych w trakcie projektu, badań oraz rekomendacje dotyczące możliwości wdrażania działań przyjaznych środowisku w małych i średnich przedsiębiorstwach w województwie lubuskim.
Wyniki raportu zaprezentowane zostaną podczas konferencji podsumowującej projekt, która odbędzie się 10 listopada, o godz. 10.00 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp.
Gościnnie, z referatem pt. „Uwarunkowania społeczne w gospodarowaniu odpadami w północnej części województwa lubuskiego” wystąpi Pan Marek Wróblewski, dyrektor Zakładu Utylizacji Odpadów Spółka z o.o. w Gorzowie Wlkp.


SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki