Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Główny Punkt Informacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT – Gorzów Wlkp., działające w ramach Biura Samorządu Województwa w Gorzowie Wlkp. przy współpracy z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na szkolenie Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.1, Działanie 8.1 i Działanie 8.2.

Szkolenie, które odbędzie się w dniu 22 września 2009 roku (wtorek) rozpocznie się o godz. 9:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp.
Tematyka szkolenia będzie dotyczyć możliwości dofinansowania w ramach Działania 6.1 (Paszport do eksportu), Działania 8.1 (Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektroniczne)j oraz Działania 8.2 (Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B). Szkolenie jest przeznaczone dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których profil działalności odpowiada wymogom Działania 6.1, Działania 8.1. i Działania 8.2. Osoby chętne do wzięcia udziału w ww. szkoleniu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 095 7 115 397 bądź poprzez pocztę elektroniczną: europe-direct-gorzow@lubuskie.pl.
Szczegóły szkolenia znajdą Państwo w dołączonym harmonogramie.

PROGRAM SZKOLENIA

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki