Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Centrum Mediacji Współpraca uczelni z pracodawcami Praktyki

Zaliczenie obowiązkowych praktyk studenckich.

Zakończyliśmy i rozliczyliśmy w ramach  projekt pt. „Gospodarka Przestrzenna – kierunek z wizją”, drugą już edycję obowiązkowych praktyk studenckich..

Tym razem również nasi partnerzy Lubuscy Pracodawcy dołożyli wszelkich starań, aby znaleźć interesujące i efektywne miejsca odbywania praktyk. Dziękujemy naszym Partnerom.
60-ciu studentów kierunku Gospodarka Przestrzenna w tym 25 studiów stacjonarnych oraz 35 studiów niestacjonarnych, rozliczyło się już z wszelkich wymaganych dokumentów.
Celem praktyk było poznanie struktury organizacyjnej miejsca praktyki, zapoznanie z działalnością poszczególnych działów oraz pogłębienie wiedzy w praktycznym działaniu. Ponadto było okazją do gromadzenia materiałów do pracy dyplomowej.
Mamy nadzieję, że dla wielu osób odbywających praktykę, było to również nowe ciekawe doświadczenie i możliwość zawiązania nowych znajomości. Liczymy też na to, że część z nich znalazła dla siebie nowe zatrudnienie, a jeżeli jeszcze nie to stali się dla pracodawców poważnymi kandydatami na przyszłość.

 

Z poważaniem:

Ewa Fedorowicz

Opiekun Praktyk i Staży

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki