Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Zakończono modernizację budynku głównego WSB

W Wyższej Szkole Biznesu dobiega końca realizacja projektu inwestycyjnego pt. Modernizacja Budynku Głównego WSB w Gorzowie Wielkopolskim (etap II). Prace remontowe o wartości prawie 4 mln zł (dofinansowane w znacznym stopniu przez UE) trwały od VII 2009r.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków LRPO i została uznana za jedną z kluczowych dla rozwoju województwa lubuskiego.
Dzięki realizacji projektu budynek główny Wyższej Szkoły Biznesu został kompleksowo dostosowany do potrzeb studentów i pracowników Uczelni i stwarza możliwość jednoczesnego kształcenia prawie 1000 osób.

Na poddaszu powstały nowe sale wykładowe i pokoje wykładowców, a w piwnicy m.in. stołówka studencka i pomieszczenia techniczne. Obiekt uzyskał również nową elewację i dach.

Inwestycja podnosi standard pomieszczeń oraz pozwala na dalszy rozwój aktywności uczelni w zakresie kształcenia podyplomowego, szkoleń oraz działalności doradczo-eksperckiej. Poprawa infrastruktury WSB tworzy możliwość jakościowego i ilościowego wzmocnienia regionalnego potencjału naukowo-badawczego, innowacyjności regionalnej gospodarki oraz zasobów ludzkich.

 

Zapraszamy do GALERII

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki