Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu partnerem WSB

 

Uczelnia podpisała umowę partnerską z Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

 

 

 

Dzięki temu student ma możliwość realizowania swojej dalszej edukacji w renomowanej uczelni na preferencyjnych warunkach.

Wyższa szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa to nowoczesna uczelnia z bogatą ofertą studiów I-go i II-go stopnia oraz studiów podyplomowych na kierunkach kulturoznawstwo, pedagogika, politologia, informatyka, grafika, stosunki międzynarodowe. W ciągu 15 lat działalności, dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi, stała się bardzo ważnym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym. Studentom  pragnie zapewnić maksimum wiedzy praktycznej oraz szerokie wsparcie w realizacji pasji i talentów, a wszystko po to,  aby móc odnaleźć się na rynku pracy.

Podczas studiów w WSNHiD, zamiast klasycznych przedmiotów, student będzie wybierał tzw. moduły, które są zbiorem różnych ciekawych i aktywnych form zajęć, skupionych wokół określonego tematu, zagadnienia bądź branży. Celem każdego modułu jest przekazanie wiedzy i umiejętności zastosowania jej w konkretnych sytuacjach biznesowych czy zawodowych, a tym samym nauka praktycznych umiejętności.

 

PROMOCJA W OPŁACIE WPISOWEJ I SPECJALNE ZNIŻKI W CZESNYM!

0 zł DO 16 SIERPNIA 2012 r. (KULTUROZNAWSTWO, SPECJALIZACJA: GRAFIKA MULTIMEDIALNA)

150 ZŁ   DO 10 SIERPNIA 2012 r.

300 ZŁ PO 10 SIERPNIA 2012 r.

 

SZCZEGÓŁY NA STRONIE INTERNETOWEJ www.wsnhid.pl

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki