Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Wyższa Szkoła Biznesu - Wiarygodna Szkoła 2008/09

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp., jako jedyna uczelnia w województwie lubuskim, została uhonorowana już po raz czwarty przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania znakiem „Wiarygodna Szkoła”. Wyższa Szkoła Biznesu będzie się nim posługiwać w nadchodzącym roku akademickim 2008/09.

Akademickie Centrum Informacyjne to instytucja działająca już od 14 lat. Zajmuje się dostarczaniem rzetelnych informacji z zakresu szkolnictwa wyższego, by w ten sposób ułatwić wybór uczelni tym, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować edukację na studiach.
Projekt „Wiarygodna Szkoła” został opracowany z myślą o maturzystach - ma on pomóc w wyborze takiej szkoły wyższej, która działa w oparciu o silne podstawy prawne, posiada odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewnia komfortowe warunki studiowania, tworzy perspektywy dla przyszłej pracy zawodowej, pozwala realizować się słuchaczom poprzez pozadydaktyczne formy działalności (koła zainteresowań, organizacje studenckie, kluby sportowe, wydawnictwa uczelniane).
Podejmując naukę w takiej uczelni maturzysta może mieć pewność, że wybrana przez niego placówka dba o wysoki standard nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.
Akademickie Centrum Informacyjne prowadzi również rankingi niepublicznych uczelni wyższych. Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. zajmuje aktualnie 10 miejsce w kategorii: uczelnie licencjackie.
Więcej informacji na www.aci.pl
SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki