Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Wykład otwarty prof. Bogusława Liberadzkiego

Aktualizacja

Zdjęcia z wykładu do obejrzenia w dziale <<<galeria>>.

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. zaprasza serdecznie na wykład otwarty prof. Bogusława Liberadzkiego na temat „Pozyskiwanie funduszy europejskich. Bilans 5-lecia członkowstwa Polski w Unii Europejskiej.
Spotkanie odbędzie się 18 maja 2009 roku o godz. 08.45 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wlkp.

Bogusław Liberadzki – polski polityk, ekonomista, były minister transportu, poseł na Sejm III i IV kadencji, od 2004 deputowany do Parlamentu Europejskiego.
Ukończył studia w Szkole Głównej Planowania i Statystyki, na której uzyskał stopnie doktora i doktora habilitowanego, następnie otrzymał tytuł profesora nauk ekonomicznych. Pełni funkcję kierownika katedry transportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz profesora Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie. Był stypendystą Fundacji Fulbrighta w latach 1986-1987 w USA na Uniwersytecie Illinois.
Od 2003 był stałym obserwatorem Polski w Parlamencie Europejskim, a od 1 maja 2004 posłem w PE. Zasiada w komisji transportu i turystyki oraz komisji budżetu.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki