Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

Wraz z Treco poznaj metodę dramy!

Twoją pasją jest trenerstwo? Chciałbyś rozpocząć swą zawodową przygodę w roli trenera? Ciekawią Cię efektywne techniki wykorzystywane w ramach szkoleń i warsztatów? Tak? W takim razie niewątpliwie zainteresuje Cię spotkanie „Drama w pracy trenera”, które odbędzie się 21 i 22 maja br. w Warszawie. Dzięki niemu, dowiesz się czym jest metoda dramy (od lat sześćdziesiątych XX wieku praktykowana i ceniona w krajach Europy Zachodniej i USA) oraz w bezpieczny sposób zdobędziesz cenną dawkę doświadczeń, które będą nieocenionym oparciem w życiu zawodowym i osobistym.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych branżą szkoleniową oraz pragnących zwiększyć swoje umiejętności pracy z grupą, do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na Treco we współpracy z Drama Way – Centrum Szkoleń i Rozwoju. 16 maja br. wyłonimy zwycięzców bezpłatnych zaproszeń na szkolenie: „Drama w pracy trenera”. Zdobądź doświadczenie, wyciągnij wnioski, podnoś własne kompetencje zawodowe, inwestuj w swoją przyszłość.

Szczegóły konkursu:
http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1167/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-dwa-bezplatne-zaproszenia-na-szkolenie-drama-way-drama-w-pracy-trenera-

Zapraszamy do udziału w losowaniu!
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki