Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Wizyta w YASAR UNIVERSITY Turcja

W dniach 9-16 kwietnia delegacja pracowników Wyższej Szkoły Biznesu brała udział w European Week w partnerskiej uczelni Yasar University w Izmirze. Wykłady i warsztaty prowadziły panie dziekan dr Anna Czekirda i dr Anna Sobczak, natomiast pracy tureckiego dziekanatu przyglądała się dyrektor Działu Organizacji Studiów  Agnieszka Tyrakowska.

To już drugi rok współpracy z tureckim uniwersytetem, który kształci ponad 4,5 tysiąca studentów, w tym studentów zagranicznych. Zlokalizowane w zatoce nad Morzem Egejskim  miasto Izmir jest pięknym, historycznym, a zarazem bardzo proeuropejsko nastawionym miejscem. Nasza uczelnia jest jedną z kilkudziesięciu, z którymi Yasar ma podpisane umowy w ramach programów międzynarodowych. W programie Erasmus mogą brać udział zarówno studenci, jak i pracownicy naukowi oraz administracyjni. Przygotowane przez naszą kadrę wykłady i warsztaty dla studentów oraz kadry administracyjnej i dziekanów spotkały się z dużym zainteresowaniem. Studenci pracowali rozwiązując zadania z zarządzania kadrami, a pracownicy dzielili się doświadczeniami z zakresu wprowadzania Europejskich Ram Kwalifikacji. Goście zaproszeni z kilkunastu partnerskich krajów na European Week do Izmiru wysłuchali także prezentacji o Polsce, Gorzowie i ofercie Wyższej Szkoły Biznesu.

Międzynarodowe doświadczenia, piękne otoczenie i profesjonalna kadra oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że studiowania w Yasar University jest prawdziwą przyjemnością.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych międzynarodowych partnerów oraz do odwiedzenia stron uczelni partnerskich WSB w zakładce Współpraca Międzynarodowa.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki