Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Wellness 2010

Wydział Rozwoju i Promocji Urzędu Miasta zaprasza na Targi Zdrowia i Urody Wellness 2010, które odbędą się 26-27 czerwca w Hali Targowej nr 3 przy ul. Przemysłowej 14-15.

Targi Zdrowia i Urody Wellness 2010 to impreza propagująca zdrowy i aktywny styl życia, dla tych którzy są ciekawi, jak i gdzie zadbać o swój wygląd, zdrowie i samopoczucie oraz dla tych, którzy szukają pomysłów na aktywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu. Wszystko w zgodzie z Wellness - filozofią harmonii  ciała  i umysłu.

W targach wezmą udział wystawcy z całej Polski. Swoją ofertę przedstawią salony urody i masażu, kluby fitness, ośrodki wypoczynkowe, dystrybutorzy kosmetyków, biżuterii, konfekcji damskiej, produktów związanych ze zdrowiem i zdrową kuchnią oraz wiele innych firm i organizacji propagujących zdrowy i aktywny styl życia.
Z pewnością każdy, kto odwiedzi targi Wellness znajdzie coś odpowiedniego dla siebie zarówno jeśli chodzi o znalezienie propozycji spędzania czasu wolnego, jak i wzięcia udziału w atrakcjach przygotowanych na czas imprezy.  W sobotę będzie można spróbować swoich sił pokonując mistrzów olimpijskich Tomasza Kucharskiego i Michała Jelińskiego w wyścigach na ergometrach wioślarskich. Zapraszamy także do wzięcia udziału we wspólnych ćwiczeniach w ramach maratonu fitness zorganizowanego przez gorzowski klub Easy Line. W niedzielę natomiast będzie można podziwiać zmagania uczestników mistrzostw województwa lubuskiego w makijażu i stylizacji zorganizowanych przez Akademię MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Po za tym odbędą się  m.in. pokaz gry w boules (znanej w Polsce jako petanka),  pokaz ubrań i sprzętów sportowych, pokaz nordic walking, pokaz makijażu i bodypainting, pokaz sztuk walki m.in. Brazylijskiego Jiu jitsu i MMA (Mixed Martial Arts), mini warsztaty  z aktywnych form zapobiegania przemocy. Będzie można także skorzystać z porad dietetyka oraz pojeździć na quadach. Różnego rodzaju atrakcje przygotowali także wystawcy. W sobotę Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna zaprasza m.in. na pomiary ciśnienia tętniczego, tkanki tłuszczowej oraz na porady w zakresie profilaktyki tytoniowej, nowotworowej czy też zasad racjonalnego odżywiania.  Dzieci zapraszamy do krainy dziecięcych zabaw, natomiast rodziców na chwilę wytchnienia przy aromacie świeżo parzonej kawy.

Program targów znajduje się na stronie: www.gorzow.pl/targi
 

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki