Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

Warsztaty z doradcą zawodowym

Dzięki realizacji projektu unijnego "Gospodarka Przestrzenna - kierunek z wizją", w grudniu 2011 Biuro Karier dla studentów I stopnia organizuje bezpłatne czterogodzinne warsztaty z doradcą zawodowym, których celem jest wstęp do indywidualnych spotkań (IPD).

Indywidualny Plan Działania to tworzenie osobistej, indywidualnej wizji kariery, przygotowany wspólnie z doradcą zawodowym. Celem Indywidualnego Planu Działania jest wybór najlepszej możliwej dla uczestnika ścieżki dalszej kariery zawodowej, dostosowany do osobistej sytuacji uczestnika i lokalnego rynku pracy.  IPD rozpoczyna się czterogodzinnym warsztatem z doradcą zawodowym. Kolejnym krokiem są spotkania indywidualne, na których przeprowadzone zostają pogłębione wywiady dotyczące zainteresowań, dotychczasowej ścieżki kariery i predyspozycji osobowościowych.

Proponowane termin to 14 grudnia o godzinie 17:00

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia do skorzystania z warsztatów. Głównym celem spotkań jest podniesienie świadomości w zakresie własnego potencjału, podniesienie samooceny i wybór ścieżki pracy. Dodatkowo można wzbogacić swoje  "Portfolio Absolwenta"

Zainteresowanych warsztatem prosimy o kontakt w postaci maila na adres: biurokarier@wsb.gorzow.pl

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki