Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Warsztaty coachingowe dla maturzystów

W sobotę 25 lutego w Wyższej Szkole Biznesu odbyły się warsztaty coachingowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych –„Quo vadis maturzysto”. Zajęcia przygotowane zostały z inicjatywy studentów WSB specjalności Zarządzanie kadrami. Do współpracy zaproszono profesjonalnych trenerów i coachów – Hannę Magdę Nowosielską, która była główną prowadzącą oraz Joannę Błaszkiewicz, która asystowała podczas ćwiczeń. Jedną z części warsztatu prowadziła nasza studentka Sylwia Marzec. W spotkaniu udział wzięli maturzyści z gorzowskiego „Mechanika” oraz „Chemika”, jak również studenci WSB.

Celem warsztatu było wsparcie młodych osób, przed którymi stoją trudne decyzje co do wyboru dalszej drogi i kariery zawodowej.  Zajęcia pokazały możliwości korzystania z narzędzi i metod zarządzania wspomagających podejmowanie decyzji, metod coachingowych, testów psychologicznych dających młodej osobie szerszy „wgląd w siebie”, pozwoliły na analizę swoich predyspozycji, możliwości, poznanie swojej osobowości, pracy rozwojowej. Jak zauważyły prowadzące - młodzież bardzo potrzebuje wskazówek, podpowiedzi, ale decydować chce sama.

Warsztaty przebiegały w niezwykle twórczej i kreatywnej atmosferze, a uczniowie wyszli pełni inspiracji do dalszej pracy nad sobą.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty udziału w warsztatach podpisane przez rektora WSB.

Planowana jest kolejna edycja warsztatów. Zainteresowane szkoły zapraszamy do kontaktu: podyplomowe@wsb.gorzow.pl

tel.: 95 733 66 67/ 68

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki