Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Warsztaty "Start do Kariery"

Wiodąca na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad sp. z o. o., zaprasza studentów i absolwentów WSB na bezpłatne warsztaty, których celem jest poszerzenie wiedzy studentów i absolwentów, o sposobach aktywnego poszukiwania pracy, planowania kariery oraz  napisania dobrego CV, które zwróci uwagę pracodawcy.
Będzie to okazja by specjaliści, którzy na co dzień przeprowadzają rekrutacje, mogli podzielić się wiedzą praktyczną.

Randstad sp. z o. o. będący częścią holenderskiego Randstad Holding nv, jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działa poprzez sieć 52 biur lokalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski. Wysoką jakość świadczonych usług, potwierdza pierwszy uzyskany w branży certyfikat ISO 9001:2000. Randstad sp. z o. o. zatrudnia najlepszych specjalistów z branży doradztwa personalnego w Polsce, jest także członkiem Polskiego Forum HR, organizacji zrzeszającej najbardziej renomowane agencje zatrudnienia, których priorytetem jest etyczne działanie i wysoka jakość oferowanych usług.

Warsztaty odbędą się 16 marca 2011r.(godz. 12.45).


Zgłoszenia należy przesyłać do dnia  11 marca 2011r., na adres a.tyrakowska@wsb.gorzow.pl lub składać w Dziale Organizacji Studiów.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki