Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

WSB zaangażowana w Konkurs Lady D im. Krystyny Bochenek

Zapraszamy do zgłaszania niezwykłych kobiet niepełnosprawnych z woj. lubuskiego!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wyższa Szkoła Biznesu włącza się w promocję „Konkursu Lady D im. Krystyny Bochenek”.

Zapraszamy do wskazywania kandydatur niezwykłych kobiet niepełnosprawnych z województwa lubuskiego, które wnoszą swój wkład w życie kulturalno-społeczne naszego regionu.

Kapituła konkursu, do której zaproszono m.in. Rektora WSB - dr Annę Czekirdę, wybierze pod koniec września br. laureatki edycji wojewódzkiej, które przejdą do kolejnego etapu konkursu na szczeblu krajowym.

Kandydatury zgłaszać można w pięciu kategoriach:

  • „Dobry Start” - kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od lat 16 do 26 działających w różnych obszarach życia społecznego;
  • „Kultura i Sztuka” - kategoria dla kobiet działających w obszarze kultury i sztuki;
  • „Sport” - kategoria dla dziewcząt i kobiet w wieku od 16 lat działających w obszarze sportu;
  • „Życie Społeczne” - kategoria dla kobiet działających w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych;
  • „Życie Zawodowe” - kategoria dla kobiet pracujących zawodowo na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych.

Organizatorem konkursu w lubuskiem jest Stowarzyszenie Manufaktura we współpracy z Biurem Poselskim Krystyny Sibińskiej oraz Fundacją Pozytywka.

Zgłoszenia kandydatek na formularzu zgłoszeniowym przyjmowane są w siedzibie Biura Stowarzyszenia w Gorzowie Wlkp. przy ul. Strzeleckeij 15/1, mailowo na adres: stowarzyszeniemanufaktura@gmail.com lub listownie do dnia 31 sierpnia 2017 r. W przypadku zgłoszeń przesyłanych drogą pocztową liczy się data stempla pocztowego. Do konkursu nie mogą być ponownie zgłoszone Panie, które otrzymały wcześniej statuetkę Lady D.

Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w Regulaminie Konkursu.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do zgłaszania kandydatek.

Załączniki do artykułu:
Regulamin Konkursu
Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki