Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Turniej Ortograficzny 2009

Z inicjatywy Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, przy współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Ortograficznym, który odbędzie się 9 października 2009 o godz. 11.00 w auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ulicy Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wielkopolskim.

Turniej ma charakter drużynowy – zespoły pięcioosobowe będą walczyć o tytuł Mistrza Ortografii. Ideą przewodnią całej akcji jest promowanie kultury i poprawności języka polskiego oraz zadbanie o edukacyjny rozwój społeczeństwa. Celem turnieju jest również sprawdzenie umiejętności poprawnego i bezbłędnego posługiwania się polszczyzną.
Akcję w Gorzowie Wielkopolskim organizujemy po raz drugi. W roku ubiegłym ogromnym sukcesem było wygrana drużyny z II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp., podczas wielkiego finału Ogólnopolskiego Turnieju Ortograficznego w Łodzi. Liczymy, że i w tym roku uda nam się powtórzyć sukces reprezentacji z Gorzowa Wlkp.
Do udziału zgłosiło się ponad 20 drużyn m.in. Szkoły pondgimnazjalne z Gorzowa, Skwierzyny, Choszczna, Sulęcina, Barlinka, Kostrzyna n/O, Radio Plus, Urząd Gminy Deszczno, Uniwersytet III Wieku, Grupa Informatyczna (sympatycy komputerów).

Zapraszamy do udziału!

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki