Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Szansa dla młodych talentów!

Zapraszamy serdecznie w dniu 11. kwietnia o 18.00 do Jazz Clubu "Pod Filarami" (ul. Władysława Jagiełły 7) na eliminacje do Ogólnopolskiego Studenckiego Festiwalu Twórczości "Łódźstock 2008". Zgłoś się już dziś!

"Łódźstock 2008" to Festiwal z bogatą historią, skierowany do młodych twórców i wykonawców.
Podobnie jak w zeszłym roku Festiwal ma zasięg ogólnopolski. W 12 miastach odbędą się eliminacje, w czasie których młodzi wykonawcy będą mieli możliwość zaprezentowania i konfrontacji swoich osiągnięć. W jury zasiądzie m.in. Janusz Hetman, łódzki artysta związany z Festiwalem Camerimage oraz Vena Festival. Dodatkowo imprezę uświetnią występy znanych zespołów.
Zwycięzcy eliminacji spotkają się na Wielkim Finale w Łodzi. Ich zmagania oceniać będzie Zbigniew Hołdys oraz Janusz Hetman, którzy przyznają nagrody: możliwość zrealizowania profesjonalnego teledysku, kwalifikację do II etapu Vena Festiwal oraz nagrody pieniężne.Wieczór uświetni występ zespołu Vavamuffin, grający muzykę z pogranicza reggae, dancehall i raggamuffin. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców będzie możliwość wystąpienia w czasie Wakacyjnego Koncertu Finałowego w Pucku.
Zgłoszenia udziału, regulamin oraz szczegółowe informacje o Festiwalu na oficjalnej stronie www.lodzstock.pl.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki