Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Światowy Dzień Walki z AIDS - debata otwarta

Dzień 1 grudnia uznany jest za Światowy Dzień Walki z AIDS przebiegający w bieżącym roku pod hasłem „Test na HIV. Test na odpowiedzialność”. Celem działań podejmowanych w ramach obchodów jest zwrócenie uwagi społeczeństwa, a szczególnie młodych ludzi na problematykę zakażeń HIV.

Obecnie w Polsce zarejestrowano ponad 12500 osób zakażonych. Natomiast szacuje się, iż faktyczna liczba zakażonych może być nawet trzykrotnie większa. Stąd tak istotne wydaje się promowanie świadomego testowania w kierunku HIV.
W zawiązku obchodami Światowego Dnia Walki z AIDS, Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. są organizatorami debaty dla młodzieży, dotyczącej problemu podejmowania zachowań bezpiecznych dla zdrowia w kontekście zakażeń HIV.
Debata odbędzie się w dniu 06 grudnia 2010 r. w Wyższej Szkole Biznesu  w Gorzowie Wlkp. w godz. 10.00 – 13.00 i poprzedzona będzie emisją filmu „Transit”, rekomendowanego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Ponadto w dniu 1 grudnia 2010 r. w holu Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. utworzony zostanie punkt edukacyjno – informacyjny, w którym udzielane będą porady i konsultacje w zakresie profilaktyki HIV/AIDS oraz prowadzona będzie dystrybucja materiałów edukacyjnych.
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki