Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Projekty UE

Studenci II-go roku studiów - praktykanci

Osoby, które złożyły u opiekuna praktyk i staży wniosek o odbycie praktyk ze wskazaniem pracodawcy mogą odbierać porozumienia wraz ze skierowaniem na praktyki zawodowe.

Wśród złożonych przez Was wniosków są tez takie osoby, które jeszcze nie wiedziały gdzie chcą odbyć praktyki, lub też chcą skorzystać z pomocy opiekuna praktyk i staży oraz biura karier. Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie pomożemy w poszukiwaniu miejsca odbywania praktyki.

 

Podpisaliśmy już wiele porozumień z pracodawcami, może wśród nich znajdzie się wymarzone dla Was miejsce spędzenia trzy tygodniowej praktyki

Przypominam, że zbliża się okres urlopowy, dlatego warto załatwić wszystkie formalności jeszcze przed zasłużonym wypoczynkiem.

 

Szczegółowe informację na temat praktyk można uzyskać u opiekuna praktyk i staży: p. Ewy Fedorowicz, III piętro, pokój 308, tel. 95 733 66 76, e-mail: e.fedorowicz@wsb.gorzow.pl

Godziny przyjęć:

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 12:00, Jest też możliwość zastania opiekuna po godzinie 12:00 po wcześniejszych uzgodnieniach.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki