Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

Oferta Studia podyplomowe Specjalności

Nowoczesny Marketing i PR

Idea

Marketingowcy i PR-owcy to osoby odpowiedzialne za jeden z ważniejszych obszarów w każdym biznesie. Ich doświadczenie i wiedza o mechanizmach funkcjonowania rynku, a w szczególności o potrzebach klientów przekładają się na obroty firm oraz relacje z klientami i kontrahentami. Dynamiczny rozwój technologii i metod wykorzystywanych w marketingu przy jednoczesnym wzroście konkurencji powoduje konieczność rozwoju i poszerzania kompetencji z tego zakresu.

Cel

Celem studiów jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy, a w szczególności narzędzi marketingowych, które wspierają proces budowania przewagi konkurencyjnej firm. Słuchacz zapozna się ponadto z zasadami efektywnej komunikacji z szeroko rozumianym otoczeniem.

Korzyści

W dzisiejszych czasach każdy człowiek od najmłodszych lat jest nieświadomym odbiorcą tysięcy informacji bazujących na regułach wpływu społecznego, które sugerują nasze wybory. Bądź świadomy siły kreowania wizerunku oraz technik używanych w nowoczesnym marketingu. Odkryj tajniki pozycjonowania produktów i nadawania im właściwych marek, tak aby były odpowiedzią na autentyczne potrzeby Twoich Klientów. Dostarczaj wartości, które zachwycą Twoich Klientów - aby chcieli więcej i odczuwali prawdziwe zadowolenie ze współpracy.
Doświadcz nabytych umiejętności w praktyce podczas warsztatowych zajęć prowadzonych przez doświadczonych trenerów biznesu, menedżerów i właścicieli firm z branż FMCG oraz HoReCa, mediów (tv, radio, outdoor, internet), a także Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Zainwestuj w samego siebie i sprawdź, jak bardzo Ci się to opłaci!

Dla kogo

Pracujesz w marketingu lub Public Relations? A może zamierzasz lub bardzo byś chciał? Marzysz o kreatywnym, nietuzinkowym stanowisku gwarantującym rozwój i ciekawe życie zawodowe pełne emocji i wyzwań? Pragniesz, aby każdy dzień Twojej pracy był ciekawszy od następnego i przynosił wymierne efekty zadowolenia Klientów? W każdej z tych sytuacji program naszego szkolenia jest akurat dla Ciebie.

Ramy programowe

•    Budowanie reputacji i wizerunku firmy – krok po kroku
•    Public Relations – ambasador organizacji
•    Tworzenie i wdrażanie standardu obsługi klienta
•    Planowanie strategii marketingowej i budżetu
•    Kompetencje marketingowe:
     -    kreatywność
     -    NLP
     -    psychologia wywierania wpływu
     -    redagowanie tekstów, materiałów, copywriting
•    Marketing w branżach FMCG
•    Marketing w branżach HoReCa
•    Marketing Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Liczba godzin

218 godzin - 2 semestry.

Tryb nauczania

Weekendowy: zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.

Kadra

Specjaliści z zakresu marketingu, PR, komunikacji, biznesu. Doświadczeni praktycy z wysokimi kompetencjami dydaktycznymi.

Cena

1800 zł brutto za semestr.

Wymagane dokumenty:

  • podanie na studia podyplomowe WSB
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych ( licencjackich, magisterskich lub równoważnych)
  • zdjęcie o wym. 3,5cm x 4,5cm - 2 szt.,
  • ksero dowodu osobistego.

Dokumenty mogą zostać przekazane osobiście lub  za pośrednictwem poczty.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki