Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

SAP w procesie dydaktycznym

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. podpisała umowę  z firmą SAP Polska na udostępnienie systemu SAP dla celów dydaktycznych.

 

SAP to czołowy światowy dostawca oprogramowania biznesowego. Zintegrowany system informatyczny SAP jest jednym z najbardziej znanych oprogramowań, wykorzystywanych w dużych i średnich przedsiębiorstwach w całej Europie. System SAP wspomaga zarządzanie nie tylko przedsiębiorstwem, ale całym łańcuchem dostaw. W jego skład wchodzą moduły takie jak: gospodarka magazynowa, finanse, środki trwałe, kontroling, sprzedaż i dystrybucja, zarządzanie projektem, transport itp. Studenci WSB (zwłaszcza specjalności zarządzanie logistyczne) będą mieli okazję w ramach zajęć pracować na tym programie, poznają funkcjonalność oprogramowania firmy SAP, które niewątpliwie zaprocentuje w ich przyszłej karierze zawodowej.
Możliwość wykorzystania systemu SAP tworzy niewątpliwie nową jakość w procesie kształcenia, dając jednocześnie szansę jeszcze lepszego przygotowania absolwentów do oczekiwań przyszłych pracodawców.
 

WSB wykorzystuje ponadto od 3 lat w procesie dydaktycznym program SPSS, w ramach przedmiotu: Techniki analizy danych empirycznych. SPSS jest najpopularniejszym programem przeznaczonym do analizy i graficznej wizualizacji danych i wyników analiz, oferującym szeroki zakres technik analitycznych.

W ramach kształcenia na specjalności Zarządzanie kadrami wykorzystywany jest także program SOPRA, służący do przeprowadzania odbywającego się okresowo procesu samooceny oraz oceny pracownika przez jego przełożonego i podwładnych. Przedmiotem takiej oceny mogą być kwalifikacje, cechy osobowości, efekty pracy i zachowania pracowników lub zespołów.

 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki