Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Wydarzenia

Różne oblicza wolontariatu - konferencja

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza organizacje korzystające z pomocy wolontariuszy oraz młodzież i dorosłych zainteresowanych działalnością w wolontariacie na konferencję pt. Różne oblicza wolontariatu, która odbędzie się dnia 8 grudnia 2011 o godz. 10.00 w auli WSB.

Decyzją Komisji Europejskiej rok 2011 jest Rokiem Wolontariatu. Intencją organizatorów odbywających się w tym roku wielu spotkań i imprez jest pokazanie różnych form działania wolontariatu. Ma to pomóc w zrozumieniu, że z działalności wolontaryjnej korzystają nie tylko bezpośredni beneficjenci, ale nakręca ona też gospodarkę i wpływa na rozwój kapitału społecznego.
W programie konferencji, oprócz wystąpień w sesji plenarnej na temat różnych form wolontariatu, zaplanowane są warsztaty z psychologami oraz praktykami działalności wolontaryjnej.
Zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkich, którym bliska jest idea pomagania. Szczególnie gorąco zapraszamy młodzież, pedagogów i wychowawców. Wolontariat jest dobrym sposobem nauczenia się empatii oraz odpowiedzialności, jak również jedną z lepszych form zdobywania przez młodych ludzi doświadczenia, które zaowocuje później na rynku pracy.

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki