Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Rowerowe Poselstwo

17 listopada 2009 r. o godz. 10.00 w Wyższej Szkole Biznesu odbędzie się spotkanie podsumowujące projekt „Rowerowe Poselstwo” realizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie.

Celem spotkania będzie podsumowanie projektu. Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia i wysłuchania sprawozdania z podjętej w maju 2009 r. inicjatywy. Druga część spotkania poświęcona zostanie omówieniu spraw organizacyjnych związanych z podjęciem kolejnej wyprawy pod hasłem „Rowerowe Poselstwo” w 2010 r.
Projekt „Rowerowe Poselstwo” uzyskał honorowy patronat Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
W maju 2009 r. ze Skwierzyny wyruszyła 15-sto osobowa grupa gimnazjalistów, licealistów i opiekunów, której celem było dostarczenie mieszkańcom i samorządom Holandii informacji o lubuskich miastach, miasteczkach, atrakcjach i udogodnieniach czekających na potencjalnych turystów i inwestorów w naszym regionie.
„Rowerowe poselstwo” – to również promocja roweru jako ekologicznego środka transportu i zdrowego stylu życia. Projekt miał również za zadanie dać młodym ludziom możliwość wykazania się własną inicjatywą i odpowiedzialnością oraz urzeczywistnić ich marzenia o Europie bez granic.
„Pragniemy aby młodzi ludzie aktywnie uczestniczyli w kształtowaniu i realizacji tego programu. Ma to im pomóc w zdobyciu nowych doświadczeń takich jak: umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne itp. Współpraca w realizacji programu, dyskusje, przygotowanie merytoryczne mają być okazją do rozwinięcia postawy otwartości i wrażliwości wobec innych narodów i kultur” – podkreślają organizatorzy.


Więcej informacji:  http://www.roweroweposelstwo.pl/
 

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki