Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

Praktyka z Lwem

Praktyka z Lwem jest programem płatnych praktyk skierowanym do studentów po II roku studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące. Praktyki odbywają się w Warszawie lub Katowicach w ponad 30 departamentach funkcjonujących w strukturach organizacyjnych ING Banku Śląskiego, dzięki czemu możemy zaproponować Ci różnorodne oferty praktyk. Sam wybierasz projekt najbliższy Twoim zainteresowaniom!

Praktyka z Lwem to propozycja dla osób, które chcą sprawdzić się uczestnicząc w praktykach w dużej, międzynarodowej korporacji finansowej, widzieć rezultaty swojej pracy i dostrzegać jej wartość z perspektywy funkcjonowania całej organizacji. Wierzymy, że studenci mogą wnieść do naszej firmy nowe pomysły, innowacyjne rozwiązania, zapał i energię. W zamian proponujemy Ci uczestnictwo w ciekawych, pełnych wyzwań zadaniach w dziedzinie bankowości. Dzięki temu zdobędziesz cenne doświadczenie, które zaowocuje w późniejszym życiu zawodowym. Dodatkowo zaprosimy Cię do udziału w szkoleniu z umiejętności miękkich.


Jako uczestnik programu Praktyka z Lwem będziesz mieć swojego opiekuna, który wdroży Cię w pracę w danym dziale, wyznaczy zadania do realizacji podczas praktyki, wesprze w rozwiązywaniu trudniejszych problemów, a po zakończeniu okresu praktyki przekaże Ci swoje spostrzeżenia odnośnie Twoich mocnych stron i obszarów wymagających jeszcze poprawy.


Sprawdź oferty praktyk i dowiedz się więcej: www.ingbank.pl/praktykazlwem


Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! Rekrutacja trwa do 15 kwietnia 2011.


Wypełniony formularz aplikacyjny, który znajdziesz pod każdą ofertą praktyki, wyślij do nas na adres:

Praktyka.ZLwem@ingbank.pl


 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki