Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Praca bez barier

Aktualizacja

Zdjęcia z konferencji w naszej <<<galerii>>>.

 

Dnia 20.05.2009 r. (środa) o godz. 11.00 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp., przy ulicy Myśliborskiej 30,  obędzie się konferencja „Praca bez barier na przykładzie projektu: wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy”,  zorganizowana przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gorzowie Wlkp. i Centrum „Integracja” w Zielonej Górze działające przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji.
 

Celem konferencji jest zaprezentowanie lubuskim przedsiębiorcom, instytucjom oraz osobom niepełnosprawnym ruchowo, działań na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością, możliwości aktywizacji zawodowej i pośrednictwa pracy oraz działań mających na celu wspieranie zatrudniania osób niepełnosprawnych.
Udział w konferencji daje znakomitą okazję do unaocznienia rzeczywistej sytuacji niepełnosprawnego ruchowo w sektorze zatrudnienia oraz zaprezentowania form rozwoju zawodowego pozwalającego na uzyskanie osobom niepełnosprawnym statusu  świetnie przygotowanych do aktywności zawodowej na rynku pracy.
Serdecznie zapraszamy!

Program konferencji
            Format: dokument PDF, wielkość: 50 kB

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki