Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

Pozyskiwanie kapitału na biznes

TCBN – ogólnopolska sieć młodego biznesu zaprasza na interaktywne warsztaty w Gorzowie Wielkopolskim.
Warsztaty Trinity Capital Business Network odbędą się w dniach 18 – 19 stycznia 2011 na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.
Interaktywne warsztaty skierowane są do ludzi, którzy chcą się dowiedzieć jak wygląda zakładanie i prowadzenie własnej firmy w praktyce. Uczestnictwo w warsztatach to niebywała okazja do zdobycia wsparcia od praktyków, którzy na co dzień zajmują się analizą biznesów.
 

Główne tematy warsztatów to:
• Networking, czyli budowanie relacji.
• Twoja pierwsza firma.
• Źródła pozyskania kapitału.
• Kontakt z inwestorem.
• Biznesplan bez tajemnic.
• Dotacje unijne na start-up
 

Dzięki warsztatom Trinity Capital Business Network młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się jak profesjonalnie rozpocząć własny biznes, otrzymają wsparcie doświadczonych analityków biznesowych oraz dostęp do obszernej, internetowej bazy wiedzy. Poprzez udział w warsztatach młodzi przedsiębiorcy otrzymają możliwość późniejszych konsultacji z przedsiębiorcami z innowacyjnych branż oraz sposobność samodzielnego wyszukiwania inwestora dla swojego pomysłu. Warsztaty to doskonała okazja do pozyskania cennych kontaktów biznesowych.
 

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych. Liczba miejsc ograniczona. Zapewniamy certyfikat uczestnictwa w warsztatach.


Zapraszamy do zapisów na: http://warsztaty.tcbn.pl/index.php/warsztaty/gorzow_wielkopolski_2011-01-18
Partnerem projektu Trinity Capital Business Network jest Samorząd studencki oraz Biuro Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim.
Patronem medialnym projektu jest dlaStudenta.pl.
Projekt finansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki