Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Pomagamy Edycie

Drodzy Studenci! Przyłączcie się do pomocy Waszej Koleżance Edycie, która cierpi na ciężką chorobę. Wśród studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. jest Edyta Kamo - Libio, ma 21 lat, właśnie kończy drugi rok socjologii. Rok temu dowiedziała się, że choruje na nowotwór - ziarnica złośliwa, IV stopień, statystycznie zapadają na tę chorobę 3 osoby na 100 tysięcy. Od tamtej pory jej życie bardzo się zmieniło.

Przeszła kilka terapii - chemioterapii, radioterapii, badań, długich pobytów w szpitalach. Niestety leczenie nie jest na razie na tyle skuteczne, by można było przeprowadzić autoprzeczep. Jednak nie jest to niemożliwe w przyszłości. Autoprzeszczep daje ogromną szansę na całkowite wyleczenie. Leczenie Edyty jest bardzo kosztowne. Pochodzi ona z małej miejscowości pod Gorzowem, z wielodzietnej, rolniczej rodziny.

27.06.2007 (środa) o godz. 13.00
w Auli Wyższej Szkoły Biznesu odbędzie się aukcja przedmiotów podarowanych przez dobrych ludzi, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Edyty. Wśród tych przedmiotów znajdzie się m.in. książka Czesława Miłosza pt. "Dolina Issy" z autografem. Wydarzeniem tym zakończymy akcję finansowego wsparcia dla Edyty, gdyż zbliża sie czas wakacji. Najprawdopodobniej po przerwie letniej, znów wrócimy do działania. Podczas aukcji będzie obecna Edyta - opowie o swojej chorobie.

nr konta:
Bank Pocztowy S.A. O w Gorzowie Wlkp
38 1320 1016 3256 5469 2000 0007

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki