Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Pamiętamy, rozmawiamy, działamy...

Wyższa Szkoła Biznesu oraz Polskie Towarzystwo Historyczne zapraszają serdecznie w dniu 27 stycznia 2009r. (godz. 14.00, Aula WSB) na debatę otwartą pod hasłem „Pamiętamy, rozmawiamy, działamy…Holokaust w świadomości młodzieży”.

Od czasu proklamowania w listopadzie 2005 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 27 stycznia jako Międzynarodowego Dnia Pamięci o Holokauście społeczeństwo izraelskie obchodzi Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Dzień ten upamiętnia żydowskich mieszkańców Europy zgładzonych przez nazistów w obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej, oraz tych, którzy zginęli w walce przeciwko okrucieństwu niemieckiej polityki w okresie od 1933 do 1945 roku.
W związku z obchodami tego ważnego święta Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Polskie Towarzystwo Historyczne, przy współpracy z I LO im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wlkp. i Zespołem Szkół Ogólnokształcących im. Ireny Sendlerowej w Skwierzynie, są organizatorami otwartej debaty „Pamiętamy, rozmawiamy, działamy…Holokaust w świadomości młodzieży”.
Spotkanie będzie miało charakter debaty otwartej, do której wprowadzenia dokonają wykładowcy Wyższej Szkoły Biznesu, nauczyciele oraz uczniowie.
  
Program debaty
Format: dokument PDF, wielkość: 145 kB

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki