Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Ogólnopolskie Targi Edukacji i Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gorzowie Wlkp. oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp. były organizatorami Ogólnopolskich Targów Edukacji i Pracy pod hasłem „Twoja kariera w Twoich rękach”. Patronat nad Targami objął Lubuski Kurator Oświaty.

Targi adresowane były przede wszystkim do młodzieży bezrobotnej i poszukującej pracy, młodzieży uczącej się, absolwentów, studentów, nauczycieli i pedagogów i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Zwiedzający mogli skorzystać z ofert pracy w kraju i za granicą, spotkać się z pracodawcami i firmami doradztwa personalnego, zapoznać się z ofertami szkół ponadgimnazjalnych, uczelni wyższych, instytucji szkoleniowych i doradczych.
W trakcie targów, w związku z przypadającą w tym roku 50-tą rocznicą Ochotniczych Hufców Pracy, odbyła się konferencja nt.„50 lat działalności na rzecz młodzieży”.
Po raz pierwszy w tym roku odbyła się giełda pracy, na której pracodawcy prezentowali aktualne oferty pracy. Jednocześnie młodzież uczestniczyła w zajęciach warsztatowych, gdzie stworzono im możliwość zdobycia praktycznych informacji o tym jak skutecznie szukać pracy, zasadach rekrutacji pracowników, czy świadomym planowaniu swojej kariery zawodowej.

Galeria

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki