Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Ogólnopolski Turniej Ortograficzny

Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza serdecznie młodzież, dorosłych i seniorów; uczniów, studentów, samorządowców, biznesmenów i polityków do wspólnych potyczek ortograficznych. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę !!!
WARUNKIEM JEST ZGŁOSZENIE 5 OSOBOWEJ DRUŻYNY. Liczba drużyn jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!!!
Podejmij wyzwanie i zgłoś udział swojej drużyny do 28 września 2008 wypełniając formularz i przesyłając go do nas faxem na numer: 095 733 66 74.

Turniej odbędzie się 10 października 2008r. (godz. 10.00) w Wyższej Szkole Biznesu.
Jest on częścią ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pod tytułem „Turniej Ortograficzny z Wyższą szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną w Łodzi”.
Partnerem lokalnym przedsięwzięcia jest Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp.
Turniej rozegra się w jedenastu miastach na terenie całego kraju tj. Konin, Gorzów Wlkp. (10.10.2008), Gdańsk, Wodzisław Śląski, Warszawa, Lublin, Bytom, Stargard Szczeciński, Szczecin i Koszalin. Uczestnicy rozgrywek będą mieli za zadanie poprawne napisanie dyktanda ortograficznego. Impreza ma charakter drużynowy. W trakcie rozgrywek eliminacyjnych, trwających od października do listopada, zostaną wyłonione zwycięskie zespoły ze wszystkich miast, które spotykają się w wielkim finale w Łodzi 14 listopada 2008r.
Ideą przewodnią całej akcji jest promowanie kultury i poprawności języka polskiego oraz zadbanie o edukacyjny rozwój społeczeństwa . Nad przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwać będzie, specjalnie do tego celu powołana, komisja polonistów i pedagogów.       

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki