Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Aktualności WSB

Nowoczesne technologie w szkole

Jak wdrażać nowoczesne technologie w szkołach? Jak chronić zasoby szkoły przed atakami internetowymi? Jakie są możliwości i sposoby na finansowanie nowoczesnych technologii w szkołach?
 

To tylko niektóre z pytań, jakie stawiają przed sobą dyrektorzy szkół i osoby zarządzające placówkami oświaty. Aby przybliżyć dyrektorom tę tematykę jak również inne aspekty wprowadzania nowoczesnych technologii do szkół „Dyrektor Szkoły – miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej” wraz z firmą AB S.A. organizuje cykl regionalnych konferencji „Nowoczesne technologie w szkole”.

Jest to już druga edycja cyklu. Poprzednia odbyła się pod koniec ubiegłego roku i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników. W tym roku konferencje odbędą się w m.in. we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Poznaniu, Trójmieście, Mławie, Rzeszowie, Krakowie, Kielcach i Radomiu.
Konferencja w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się dnia 18.04.2011 roku w Hotelu Fado, Al. Konstytucji 3 Maja 12. Początek spotkania o godzinie 10.00.
W trakcie spotkań przedstawiciel firmy Microsoft zaprezentuje uczestnikom model przetwarzania „Cloud computing” a ekspert z firmy HP opowie na czym polega wirtualizacja danych w szkole. Ponadto zaproszeni przez nas prelegenci zaprezentują narzędzia wspierające pracę szkoły, pracę nauczyciela z uczniem, oprogramowanie wspomagające pracę placówki oświatowej i zadania samego dyrektora szkoły. Odpowiemy także na pytania jak właściwie zadbać o bezpieczeństwo wirtualne szkoły.

Do udziału w konferencjach zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli samorządów lokalnych.

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu wystarczy wypełnić formularz na stronie www http://www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie/

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy!
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki