Wyższa Szkoła Biznesu Tu warto studiować

WSB News Biuro Karier

Największy ogólnopolski społeczny serwis o stypendiach i konkursach

Prezentujemy Państwu największy ogólnopolski społeczny serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl i prosimy o pomoc w dotarciu do studentów z informacją o nim. Niebawem ruszy sezon stypendialny i w naszym portalu zaroi się od propozycji wsparcia finansowego oferowanego studentom. Prosilibyśmy o zamieszczenie na Państwa stronie banera promującego serwis mojestypendium.pl, podlinkowanego logotypu lub artykułu. Bylibyśmy również wdzięczni za rozesłanie do studentów informacji o istnieniu portalu.

Serwis www.mojestypendium.pl skierowany jest przede wszystkim do studentów i uczniów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego oraz do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce.
W ciągu kilku lat serwis był intensywnie rozwijany i obecnie jest jedynym tak bogatym internetowym źródłem wiedzy o tej tematyce. Bazy www.mojestypendium.pl zawierają ponad 3000 stale aktualizowanych informacji dotyczących szerokiej gamy form wsparcia oferowanego przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, firmy oraz szkoły wyższe.
Podstawowe zalety serwisu www.mojestypendium.pl to przede wszystkim jego aktualność i praktyczność oraz pełna dostępność i otwartość dla użytkowników. Serwis służy interesom i potrzebom młodych ludzi pragnących się rozwijać i edukować.
Z początkiem roku ruszyła nowa wersja serwisu www.mojestypendium.pl, która stworzona została z myślą o większym zaangażowaniu użytkowników portalu w jego powstawanie. Od teraz młodzież ma możliwość wymiany opinii, zadawania pytań na forum i wypowiedzenia się na blogu, w dzienniku stypendysty. Ci, którzy organizują konkursy i przyznają stypendia mogą zamieszczać informacje na ten temat samodzielnie w serwisie.
Głównym celem nowego serwisu www.mojestypendium.pl jest zwiększenie przejrzystości i ułatwienie wyszukiwania ofert stypendialnych i konkursowych oraz zaproszenie użytkowników do współtworzenia treści serwisu. Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest w ramach programu Fundacji Moje Stypendium we współpracy z Wirtualna Polską. Partnerem serwisu jest Fundacja Orange.
 

SONDA

Od czego uzależniasz swój wybór studiów?

głosuj
wyniki